Elon Musk dołącza do zarządu Twittera ciekawostki Twitter, Elon Musk  Elon Musk dołączy do zarządu Twittera – poinformował szef portalu społecznościowego Parag Agrawal. Stało się to możliwe po tym, jak Musk kupił 9,2% udziałów w firmie. twitter 2 1300x700

Elon Musk dołącza do zarządu Twittera

Elon Musk dołączy do zarządu Twittera – poinformował szef portalu społecznościowego Parag Agrawal. Stało się to możliwe po tym, jak Musk kupił 9,2% udziałów w firmie.

Agrawal powiedział, że Musk jest jednym z najzagorzalszych krytyków Twittera, więc wniesie wielką wartość do serwisu.

Musk jest właścicielem 73.486.938 akcji Twittera, co stanowi 9,2% pasywnego udziału w spółce, zgodnie z opublikowanym w poniedziałek zgłoszeniem 13G Komisji Papierów Wartościowych i Giełd. Udziały są warte około  2,89 miliarda dolarów.

Jest zarówno żarliwym wyznawcą, jak i zaciekłym krytykiem serwisu, czego właśnie potrzebujemy na Twitterze i w sali konferencyjnej, abyśmy byli silniejsi na dłuższą metę. Witaj Elonie! – Parag Agrawal, szef Twittera

To nie wszystko. Zaledwie kilka godzin po kupnie udziałów Elon zapytał się użytkowników, czy chcą, aby na Twitterze pojawił się długo przez wszystkich oczekiwany przycisk “edytuj”. – Elon Musk “naprawi” Twittera? Większość bo aż 80% odpowiedziała, ze TAK i chce, aby przycisk się pojawił.

Co to oznacza? Tylko jedno, że przy obecnym wpływie Muska na sieć społecznościową nie ma wątpliwości, że przycisk faktycznie się wkrótce pojawi.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top