Elon Musk dołącza do zarządu Twittera ciekawostki Twitter, Elon Musk  Elon Musk dołączy do zarządu Twittera – poinformował szef portalu społecznościowego Parag Agrawal. Stało się to możliwe po tym, jak Musk kupił 9,2% udziałów w firmie. twitter 2 1300x700

Elon Musk dołącza do zarządu Twittera

Elon Musk dołączy do zarządu Twittera – poinformował szef portalu społecznościowego Parag Agrawal. Stało się to możliwe po tym, jak Musk kupił 9,2% udziałów w firmie.

Agrawal powiedział, że Musk jest jednym z najzagorzalszych krytyków Twittera, więc wniesie wielką wartość do serwisu.

Musk jest właścicielem 73.486.938 akcji Twittera, co stanowi 9,2% pasywnego udziału w spółce, zgodnie z opublikowanym w poniedziałek zgłoszeniem 13G Komisji Papierów Wartościowych i Giełd. Udziały są warte około  2,89 miliarda dolarów.

Jest zarówno żarliwym wyznawcą, jak i zaciekłym krytykiem serwisu, czego właśnie potrzebujemy na Twitterze i w sali konferencyjnej, abyśmy byli silniejsi na dłuższą metę. Witaj Elonie! – Parag Agrawal, szef Twittera

To nie wszystko. Zaledwie kilka godzin po kupnie udziałów Elon zapytał się użytkowników, czy chcą, aby na Twitterze pojawił się długo przez wszystkich oczekiwany przycisk “edytuj”. – Elon Musk “naprawi” Twittera? Większość bo aż 80% odpowiedziała, ze TAK i chce, aby przycisk się pojawił.

Co to oznacza? Tylko jedno, że przy obecnym wpływie Muska na sieć społecznościową nie ma wątpliwości, że przycisk faktycznie się wkrótce pojawi.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry