Elon Musk kupił udziały w Twitterze ciekawostki Twitter, Elon Musk kupił udziały w Twitterze, Elon Musk  Według Bloomberga Elon Musk nabył 9,2% udziałów w Twitterze. Po tej wiadomości akcje Twittera wzrosły o 26% przed otwarciem notowań. Twitter

Elon Musk kupił udziały w Twitterze

Według Bloomberga Elon Musk nabył 9,2% udziałów w Twitterze. Po tej wiadomości akcje Twittera wzrosły o 26% przed otwarciem notowań.

Musk kupił udziały w Twitterze około tydzień po tym, jak zapytał obserwujących, czy firma przestrzega zasad wolności słowa. 70% odpowiedziało „nie”.

Elon Musk kupił udziały w Twitterze ciekawostki Twitter, Elon Musk kupił udziały w Twitterze, Elon Musk  Według Bloomberga Elon Musk nabył 9,2% udziałów w Twitterze. Po tej wiadomości akcje Twittera wzrosły o 26% przed otwarciem notowań. musk 1

Musk jest właścicielem 73.486.938 akcji Twittera, co stanowi 9,2% pasywnego udziału w spółce, zgodnie z opublikowanym w poniedziałek zgłoszeniem 13G Komisji Papierów Wartościowych i Giełd. Udziały są warte około  2,89 miliarda dolarów.

Elon jest częstym użytkownikiem Twittera i ma na platformie ponad 80 milionów obserwujących. Jednak niektóre z jego tweetów wciągnęły szefa Tesli w gorącą wodę na przestrzeni lat.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top