musk

Elon Musk ma już 100 milionów obserwujących na Twitterze

Pomimo tego, że Elon Musk od tygodnia nic nie publikował na Twitterze, jego konto w tej sieci społecznościowej z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularne.

Niedawno konto Elona przekroczyło 100 milionów subskrybentów i bardzo szybko zbliża się do Cristiano Ronaldo, który zajmuje ostatnie miejsce w pierwszej piątce kont z największą liczą subskrybentów.

Elon Musk ma już 100 milionów obserwujących na Twitterze ciekawostki Twitter, Elon Musk na twitter, Elon Musk  Pomimo tego, że Elon Musk od tygodnia nic nie publikował na Twitterze, jego konto w tej sieci społecznościowej z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularne. musk 1

Nieco ponad cztery lata temu, na początku 2018 roku, Musk miał tylko 18 milionów obserwujących na Twitterze, a w momencie podpisywania ostatniej umowy kupna Twittera Musk miał 83,6 miliona obserwujących w sieci społecznościowej.

Trzeba powiedzieć, że Musk jest wykorzystywany przez Twittera nie tylko jako platforma do komunikacji, ale także do manipulacji – bardzo często jego wiadomości wpływały na notowania akcji i kryptowalut. Możesz też pamiętać jego tweet o Coca-Coli i kokainie – stał się drugim najpopularniejszym w historii platformy, zbierając ponad 4,5 miliona polubień.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top