twitter

Elon Musk przyznał, że Twitter może zbankrutować

Nowy właściciel Twittera Elon Musk ogłosił w czwartek możliwość bankructwa firmy, którą niedawno przejął za 44 miliardy dolarów.

Plan miliardera dotyczący rozwoju Twittera polega na maksymalnym obniżeniu kosztów przy jednoczesnym zwiększeniu zysków. Nowy właściciel zamierza zwiększyć udział przychodów do 50%.

W swoim pierwszym e-mailu obejmującym całą firmę Elon Musk ostrzegł, że Twitter nie będzie w stanie „przetrwać nadchodzącego spowolnienia gospodarczego”, chyba że portalowi społecznościowemu uda się zwiększyć przychody z subskrypcji, aby zrekompensować spadek przychodów z reklam.

Elon Musk przyznał, że Twitter może zbankrutować ciekawostki twitter może zbankrutować, Twitter, Elon Musk  Nowy właściciel Twittera Elon Musk ogłosił w czwartek możliwość bankructwa firmy, którą niedawno przejął za 44 miliardy dolarów. twitter

Yoel Roth, który nadzorował reakcję Twittera na zwalczanie mowy nienawiści, dezinformacji i spamu w serwisie, zrezygnował w czwartek. Na swoim profilu na Twitterze w czwartek Roth określił się jako „były szef zaufania i bezpieczeństwa” w firmie.

Również w czwartek dyrektor ds. bezpieczeństwa informacji na Twitterze, Lea Kissner, powiedziała, że także  ​​rezygnuje. Chief Privacy Officer Damien Kieran i Chief Compliance Officer Marianne Fogarty również zrezygnowali.

Amerykańska Federalna Komisja Handlu powiedziała, że ​​monitoruje Twittera z „głębokim zaniepokojeniem” po tym, jak kluczowi urzędnicy ds. prywatności i zgodności odeszli. Rezygnacje te potencjalnie narażają Twittera na ryzyko naruszenia przepisów.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top