twitter

Elon Musk zapowiada jeszcze droższą subskrypcję na Twitterze

Szef Tesli, SpaceX, Neuralink i The Boring Company, Elon Musk, powiedział, że na Twitterze pojawi się droższy abonament, który będzie wyróżniał się od tego aktualnego. Czym?

Twitter to serwis społecznościowy pozwalający na komunikację za pomocą krótkich wiadomości zwanych “tweetami”. Użytkownicy mogą publikować i czytać tweet’y, a także obserwować innych użytkowników. Serwis rozpoczął działalność w 2006 roku i obecnie ma ponad 330 milionów aktywnych miesięcznie użytkowników. Twitter jest popularny wśród gwiazd, polityków, firm i organizacji, którzy korzystają z niego do komunikacji z fanami i klientami.

Wracając jednak do tematu… Elon Musk napisał na Twitterze w zeszły weekend. w następująca rzecz:

„Będzie też droższa subskrypcja bez reklam”

Odpowiedział więc tym samym na swój własny post, w którym przyznał, że reklamy na Twitterze stały się zbyt duże i zbyt częste, więc pracują nad rozwiązaniem tego problemu. Wyniki powinny być w ciągu kilku tygodni.

Elon Musk zapowiada jeszcze droższą subskrypcję na Twitterze ciekawostki Twitter, Elon Musk  Szef Tesli, SpaceX, Neuralink i The Boring Company, Elon Musk, powiedział, że na Twitterze pojawi się droższy abonament, który będzie wyróżniał się od tego aktualnego. Czym? Twitter blue

Ponadto Elon Musk potwierdził, że Twitter pracuje nad pomysłem funduszu, który będzie wspierał autorów treści, którzy regularnie publikują ciekawe posty i przyciągają użytkowników do tego portalu społecznościowego.

Dla przypomnienia dodamy, że 27 października Musk sfinalizował transakcję o wartości 44 miliardów dolarów na zakup Twittera i sieci społecznościowej o tej samej nazwie. 6 listopada ogłosił zamiar wprowadzenia płatnej weryfikacji konta w ramach abonamentu Twitter Blue. Jego koszt wynosił 8 USD miesięcznie, a na iOS cena wynosi 11 USD.

Elon Musk powiedział również, że Twitter ma około 2300 pracowników.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top