eMac i wizja, która przypomina zapomniany produkt Apple polecane, ciekawostki Youtube, Wizja, Wideo, komputer emac, emac, co to jest emac, Apple eMac, Apple  eMac to produkt, który został wydany przez giganta z Cupertino w roku 2002. Komputer miał być następcą iMaca, ale niestety po 4 latach, Apple zdecydowało się wycofać go ze swojej oferty. eMac

eMac i wizja, która przypomina zapomniany produkt Apple

eMac to produkt, który został wydany przez giganta z Cupertino w roku 2002. Komputer miał być następcą iMaca, ale niestety po 4 latach, Apple zdecydowało się wycofać go ze swojej oferty.

eMac był dostępny w ofercie Apple od 29 kwietnia 2002 roku. Komputer skierowany był na rynek edukacyjny. Kilka dni temu do sieci trafił film niemieckiej firmy Curved, która  postanowiła nam go przypomnieć i zrobiła specjalny koncept przedstawiający nową wizję tego całkiem przyjemnego komputera. Efekt ich pracy możecie zobaczyć poniżej.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry