Epic Games ogłosiło powrót Fortnite na iPhone i iPad ciekawostki nVidia, Fortnite przez safari, fortnite na iPhone, fortnite na iPad, Fortnite, download  Epic Games ogłosiło nadchodzący powrót Fortnite na iPhone'a i iPada. Gra została usunięta ze sklepu z aplikacji ze względu na to, że deweloperzy wprowadzili do niej płatność z pominięciem App Store. Fortnite 1

Epic Games ogłosiło powrót Fortnite na iPhone i iPad

Epic Games ogłosiło nadchodzący powrót Fortnite na iPhone’a i iPada. Gra została usunięta ze sklepu z aplikacji ze względu na to, że deweloperzy wprowadzili do niej płatność z pominięciem App Store.

Niestety gra nie pojawi się ponownie w App Store, ale pozwoli na uruchomienie gry przez Safari za pośrednictwem GeForce NOW. Epic Games obecnie testuje tę grę z firmą NVIDIA. Co ciekawe Fortnite pojawi się również w aplikacji mobilnej GeForce NOW na Androida. Gra będzie obsługiwała pełne sterowanie dotykowe.

Epic Games ogłosiło powrót Fortnite na iPhone i iPad ciekawostki nVidia, Fortnite przez safari, fortnite na iPhone, fortnite na iPad, Fortnite, download  Epic Games ogłosiło nadchodzący powrót Fortnite na iPhone'a i iPada. Gra została usunięta ze sklepu z aplikacji ze względu na to, że deweloperzy wprowadzili do niej płatność z pominięciem App Store. fortnite

Jeśli Apple sprzeciwia się powrotowi Fortnite na swoje platformy, będzie musiało negocjować z NVIDIA, aby usunąć tę grę lub zablokować GeForce NOW w App Store i Safari (co jest całkiem możliwe).

Na stronie NVIDIA możesz przesłać prośbę o przetestowanie wersji beta Fortnite w usłudze GeForce NOW. Data premiery gry w GeForce NOW dla wszystkich użytkowników nie jest jeszcze znana.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top