Epic Games wypuszcza apkę RealityScan do tworzenia modeli 3D za pomocą aparatu iPhone'a ciekawostki RealityScan pobierz, RealityScan na iphone, RealityScan  Epic Games wypuściło nową aplikację o nazwie RealityScan, która wykorzystuje aparat iPhone'a do tworzenia modeli 3D. epic 1 1300x700

Epic Games wypuszcza apkę RealityScan do tworzenia modeli 3D za pomocą aparatu iPhone’a

Epic Games wypuściło nową aplikację o nazwie RealityScan, która wykorzystuje aparat iPhone’a do tworzenia modeli 3D.

Użytkownicy mogą skierować kamerę na dowolny obiekt, zeskanować go i uzyskać obraz 3D. Gotowy plik można następnie przesłać na platformę Sketchfab i wykorzystać do tworzenia aplikacji lub gier rozszerzonej rzeczywistości przy użyciu silnika Unreal Engine.

Aby stworzyć obraz 3D, potrzeba średnio co najmniej 20 zdjęć pod różnymi kątami. Najlepiej zrobić to w pomieszczeniu, przy dobrym oświetleniu i gładkich ścianach.

RealityScan jest obecnie w fazie beta. Każdy może go pobrać za pośrednictwem TestFlight. Trwają prace nad aplikacją na Androida.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry