esim

Era iPhone bez karty SIM może rozpocząć się już w tym roku

iPhone 14 Apple może przyspieszyć przejście z fizycznych kart SIM na eSIM, które rozpoczęło się już kilka lat temu dzięki różnym iPhone’om, które mogą korzystać z obu wersji.

Nowy raport w Wall Street Journal pokazuje, że technologia eSIM jest coraz bardziej popularna w Europie i Azji, gdzie konsumenci mają tendencję do częstego zmieniania operatorów i planów pre-paid, aby uzyskać lepsze oferty. Bez konieczności fizycznej wymiany kart SIM przy każdej zmianie operatora, eSIM-y stają się bardzo wygodną opcją.

Era iPhone bez karty SIM może rozpocząć się już w tym roku ciekawostki iphone bez karty sim, iphone 14 bez karty sim, iPhone, esim w iphone, dwie karty esim w iphone 14  iPhone 14 Apple może przyspieszyć przejście z fizycznych kart SIM na eSIM, które rozpoczęło się już kilka lat temu dzięki różnym iPhone'om, które mogą korzystać z obu wersji. sim

Nawet w USA, gdzie ludzie generalnie trzymają się swoich operatorów, różni operatorzy przygotowują się do przyszłości bez fizycznych kart SIM. Już w iPhone 13 Apple przestało dołączać fizyczne karty SIM do opakowań modeli sprzedawanych za pośrednictwem operatora w USA, a niektórzy producenci Androida przestali nawet wspierać fizyczne SIM-y.

“To naturalna ewolucja” – powiedział Jeff Howard, wiceprezes ds. urządzeń mobilnych i akcesoriów w AT&T. “Dzięki temu doświadczenie będzie lepsze w kolejnych latach”.

Apple może więc wprowadzić wariant eSIM-only w iPhone 14, który będzie uzupełnieniem modeli z kartą SIM, które nadal będą sprzedawane w niektórych państwach.

To wszystko może być częścią pomysłu stworzenia w pełni pozbawionego portów iPhone’a, tak aby spełniał on również nowe europejskie standardy bez konieczności integrowania jakichkolwiek złączy USB-C.

Co o tym sądzisz?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top