eSIM w Orange oficjalnie potwierdzone przez Apple polecane, ciekawostki wymiana karty na esim w orange, iPhone XS Max, iPhone XS, iphone xr, iPhone i esim, esim w sieci orange, esim w oragne, co to jest esim  Jeśli czekacie na eSIM w Orange, to mamy świetne wiadomości. Apple oficjalnie potwierdziło wsparcie dla eSIM w tej sieci. Orange 1300x700

eSIM w Orange oficjalnie potwierdzone przez Apple

Jeśli czekacie na eSIM w Orange, to mamy świetne wiadomości. Apple oficjalnie potwierdziło wsparcie dla eSIM w tej sieci.

Informacja ta pojawiła się na stronie Apple dziś w nocy. Jeśli chodzi o samą sieć to jeszcze oficjalnie tego nie potwierdzono, ale zapewne nastąpi to jeszcze dzisiaj. Proces przejścia z SIM na eSIM ma być darmowy.

eSIM w Orange oficjalnie potwierdzone przez Apple polecane, ciekawostki wymiana karty na esim w orange, iPhone XS Max, iPhone XS, iphone xr, iPhone i esim, esim w sieci orange, esim w oragne, co to jest esim  Jeśli czekacie na eSIM w Orange, to mamy świetne wiadomości. Apple oficjalnie potwierdziło wsparcie dla eSIM w tej sieci. esim

Gdy tylko dowiemy się czegoś więcej ta na pewno damy Wam znać. Dla przypomnienia dodamy, że z eSIM mogą korzystać tylko najnowsze iPhone?y XS oraz XR.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top