eSIM w sieci Orange jeszcze w tym roku ciekawostki sieć orange, oragne, kiedy eSIM w orange, iPhone, eSIM w orange, Apple  Jak wiecie nowe iPhone?y posiadają opcję DualSIM. Wszystko ok, ale niestety obsługa dwóch kart nie działa w Polsce. Dlaczego? Ponieważ do prawidłowego działania funkcji konieczne jest posiadanie karty eSIM. Orange 1300x700

eSIM w sieci Orange jeszcze w tym roku

Jak wiecie nowe iPhone?y posiadają opcję DualSIM. Wszystko ok, ale niestety obsługa dwóch kart nie działa w Polsce. Dlaczego? Ponieważ do prawidłowego działania funkcji konieczne jest posiadanie karty eSIM.

Aby korzystać w iPhone XS, XS Max lub XR z opcji DualSIM konieczne jest posiadanie karty eSIM. Na ten moment żaden z polskich operatorów sieci komórkowych takowej karty nie posiada, ale już wkrótce się to zmieni.

Zaraz po oficjalnej prezentacji nowych iPhone?ów rzecznik prasowy sieci Orange poinformował na swoim Twitterze, że sieć planuje wprowadzenie eSIM do końca tego roku. Jest to bardzo dobra wiadomość.

Na Twitterze padło także pytanie, czy sieć NJU również otrzyma taką opcję, ale niestety pan Wojtek napisał, że informacje na ten temat  pojawią się dopiero wtedy, gdy Orange zacznie już wdrażać eSIM w swojej sieci.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top