Etui dla iPada Air 3 potwierdza wcześniejsze doniesienia polecane, ciekawostki wyglada ipad air 3, kiedy premiera iPad Air 3, ipad air 3, etui iPad air 3, Apple ipad Air 3  Na stronie Alibaba pojawiło się ogłoszenie z możliwością zakupu etui dla iPada Air 3, dzięki niemu możemy dowiedzieć się, co znajdzie się w najnowszym tablecie z linii Air. iPadPro

Etui dla iPada Air 3 potwierdza wcześniejsze doniesienia

Na stronie Alibaba pojawiło się ogłoszenie z możliwością zakupu etui dla iPada Air 3, dzięki niemu możemy dowiedzieć się, co znajdzie się w najnowszym tablecie z linii Air.

Wygląda na to, że sprzęt jednak zadebiutuje w marcu bieżącego roku obok nowych wariantów kolorystycznych Apple Watch i dedykowanych mu pasków, a także iPhone’a 5se. Wyciek związany z dedykowanym mu etui pokazuje, jakie zajdą w nim zmiany względem poprzedniej generacji.

Etui dla iPada Air 3 potwierdza wcześniejsze doniesienia polecane, ciekawostki wyglada ipad air 3, kiedy premiera iPad Air 3, ipad air 3, etui iPad air 3, Apple ipad Air 3  Na stronie Alibaba pojawiło się ogłoszenie z możliwością zakupu etui dla iPada Air 3, dzięki niemu możemy dowiedzieć się, co znajdzie się w najnowszym tablecie z linii Air. 15755 12220 screen shot 2016 01 31 at 13819 pm l

Pierwsze co rzuca się w oczy, to wycięcie na Smart Connector (używany do podłączenia klawiatury). Wprowadzono go wraz z wydaniem modelu Pro, pozwala on na stabilniejsze połączenie dedykowanej klawiatury z tabletem. W rezultacie łącznik powinien pojawić się w nadchodzącym urządzeniu z Cupertino.

Kolejną zmianą jest przedłużone wycięcie na aparat główny, które może sugerować wyposażenie go w diodę doświetlającą, której nie ma iPad Pro. Najważniejsze, że wyciek potwierdza umieszczenie czterech głośników, na zdjęciu dokładnie widać wycięcia, w których się pojawią po nałożeniu etui.

Ming Chi Kuo donosił, że Air 3 nie będzie miał 3D Touch, wszystko z powodu problemów podczas produkcji, to samo dotyczy obecnego już na rynku Pro.

Do informacji podchodzę sceptycznie, warto wspomnieć, że wielu producentów buduje je na bazie niepotwierdzonych doniesień na temat nowych urządzeń mobilnych. Tak czy owak, chciałbym zobaczyć wymienione części w rzeczywistości.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top