Michał20.01.2018
Etui Moshi Vitros Orchid Pink dla iPhone 7 Plus w kobiecej recenzji

Gościnny wpis Agaty.

Jako długoletnia użytkowniczka iPhone’ów, zawsze starałam się je zabezpieczać przed zniszczeniem różnego rodzaju futerałami i etui.

Dopóki miałam modele do 4,7” to zwykle używałam etui typu sleeve lub sock, jednak po przesiadce na iPhone 7 Plus o przekątnej 5,5” musiałam przesiąść się na etui typu „plecki”.

Nie chciałam pakować telefonu w siermiężne etui silikonowe, które spowoduje, że iPhone stanie się ociężałym klocem w gumie, a futerały Apple mnie nie oczarowały wyglądem. Szukałam zatem czegoś, co nie powiększy i tak dużego już telefonu oraz nie przesłoni jego wspaniałego designu.

Moją uwagę zwróciło etui Moshi Virtos Orchid Pink.

Etui zapakowane jest w pudełko otwierane na zasadzie szufladki, więc nie trzeba się siłować, by wydobyć etui – po prostu wysuwamy i już możemy go zakładać na naszego iPhone.

Po wyjęciu go z pudełka pierwsze wrażenie jest takie, że etui jest dość sztywne (nie jest to giętki silikonik). Jednak nie ma żadnych problemów w założeniu go na telefon.

Po założeniu przylega idealnie i nie ma obaw, że się zsunie. Miejsca na przyciski głośności, otwory mikrofonu oraz przycisk blokowania telefonu są precyzyjnie wycięte i doskonale dopasowane.

Nic nie jest zasłonięte i wszystko działa jak należy – nie ma problemu z wciskaniem przycisków.

Tył etui jest przezroczysty i podkreślający piękny wygląd iPhone’a, na około jest różowa metalizowana ramka. Etui nie pogrubia i nie powiększa telefonu i sprawia, że wygląda on w nim bardzo elegancko.
iPhone stabilnie trzyma się w dłoni, nie ma opcji, że się wyśliźnie i upadnie. Etui jest zrobione z miłego w dotyku trwałego polimeru, nie klei się jak typowe silikony.

Według informacji producenta etui wspiera ładowanie indukcyjne, ze względu niewielką grubość nie ma potrzeby zdejmowania go na czas podładowywania baterii.

Obudowa występuje w kilku wersjach, różniących się kolorem metalizowanej ramki (Crystal Clear, Orchid Pink, Raven Black), dlatego każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Użytkuję go około tygodnia nosząc w torebce lub w kieszeni kurtki i nie ma na nim zadrapań ani otarć.

Etui można nabyć przez internet oraz w sklepach stacjonarnych, jego cena to 99 zł.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz