iphone14pro etui

Etui na iPhone 14 Pro pokazuje, jak bardzo Apple powiększy aparaty nowych smartfonów

Informator Majin Bu zamieścił na Twitterze zdjęcia etui na iPhone 14 Pro Max, a nawet porównał je z iPhone 12 Pro Max, aby zademonstrować, jak bardzo Apple zwiększy aparaty w nowych smartfonach.

Zdjęcia przedstawiają przezroczystą obudowę z zabezpieczeniem na kamerę. Obiektywy iPhone’a 12 Pro Max wyglądają jakby były prawie półtora raza mniejsze od aparatów przyszłego iPhone 14 Pro Max.

Etui na iPhone 14 Pro pokazuje, jak bardzo Apple powiększy aparaty nowych smartfonów ciekawostki iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, aparat w iphone 14 pro  Informator Majin Bu zamieścił na Twitterze zdjęcia etui na iPhone 14 Pro Max, a nawet porównał je z iPhone 12 Pro Max, aby zademonstrować, jak bardzo Apple zwiększy aparaty w nowych smartfonach. iphone14promax etui

Inne zdjęcia pokazują również powiększone wycięcie na aparat z tyłu smartfonów Apple 2022.

Etui na iPhone 14 Pro pokazuje, jak bardzo Apple powiększy aparaty nowych smartfonów ciekawostki iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, aparat w iphone 14 pro  Informator Majin Bu zamieścił na Twitterze zdjęcia etui na iPhone 14 Pro Max, a nawet porównał je z iPhone 12 Pro Max, aby zademonstrować, jak bardzo Apple zwiększy aparaty w nowych smartfonach. ip14promax

Dla przypomnienia dodamy, że tegoroczne modele Pro mają otrzymać 48 Mpx aparat. Kilka dni temu wrzucaliśmy także wpis w którym także można było zobaczyć wielkość modułów aparatów w modelach Pro – moduły aparatów iPhone 14 i iPhone 14 Pro na zdjęciu.

Prezentacja nowych smartfonów obędzie się prawdopodobnie na początku września.

Porównanie etui iPhone 14 Pro i iPhone 12 Pro

Porównaliśmy wielkość wyspy aparatów iPhone’a 14 Pro, sprawdzając rozmiar wycięcia na obiektywy w modelu 14 i 12. Etui iPhone 14 Pro. Już na wizualizacjach producenta etui iPhone 14 Pro, widoczne jest miejsce, które zostało przeznaczony na aparaty. Jest zdecydowanie większe, niż w iPhone 12 Pro Max. Z dużym prawdopodobieństwem pomieści się tam właśnie 48Mpx aparat.

Etui na iPhone 14 Pro pokazuje, jak bardzo Apple powiększy aparaty nowych smartfonów ciekawostki iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, aparat w iphone 14 pro  Informator Majin Bu zamieścił na Twitterze zdjęcia etui na iPhone 14 Pro Max, a nawet porównał je z iPhone 12 Pro Max, aby zademonstrować, jak bardzo Apple zwiększy aparaty w nowych smartfonach. etui iphone 14 pro max vs 12 pro max

Duży upgrade aparatu nie jest jedynym obszarem, w którym widać zmiany. Nabywcy iPhone 14 Pro mogą podobno oczekiwać usunięcia notcha, zwiększenia prędkości z nowym chipem A16 Bionic oraz nowego kształtu.

Notch w dotychczasowej postaci zniknie z wyświetlaczy. Zamiast tego pojawią się dwa elementy, zajmujące zdecydowanie mniejszą powierzchnię: niewielki okrąg i wydłużony owal. Nowy kształt iPhone’a 14 Pro to tym razem nie kaprys marki Apple, a cena, jaką należy ponieść za sporych rozmiarów aparat umieszczony na rewersie. Inną, nie najlepszą wiadomością jest fakt, że nowa sylwetka telefonu i mocniej zaokrąglone krawędzie uniemożliwią wykorzystanie starego etui do nowego telefonu Apple.

Nie jest to plan bez ryzyka. Zmiany te mogą spowodować, że sprzedaż najnowszych iPhone’ów nie osiągnie spodziewanego poziomu, a użytkownicy będą woleli zaoszczędzić i kupić starsze modele.

Recenzje Spigen dla iPhone 13 mini przygotujemy w nast tyg.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top