ExtremeRate FlashShot Trigger Stops - recenzja recenzje, polecane, ciekawostki xbox one, Trigger Stop, FlashShot, ExtremeRate ExtremeRate wpadło na dość interesujący pomysł ze sprzedażą modyfikacji do kontrolerów od PlayStation 4. Tym razem podobna opcja jest dostępna dla kontrolerów od Xboksa One. EXTREME

ExtremeRate FlashShot Trigger Stops – recenzja

ExtremeRate wpadło na dość interesujący pomysł ze sprzedażą modyfikacji do kontrolerów od PlayStation 4. Tym razem podobna opcja jest dostępna dla kontrolerów od Xboksa One.

Miałem przyjemność przetestować jedną z nich i chciałem się z wami podzielić moimi spostrzeżeniami.

Zawartość opakowania

Pudełko, w którym otrzymujemy produkt jest do bólu proste. Mamy na nim jedynie logo producenta, bo wszystko co najważniejsze jest wewnątrz.

ExtremeRate FlashShot Trigger Stops - recenzja recenzje, polecane, ciekawostki xbox one, Trigger Stop, FlashShot, ExtremeRate ExtremeRate wpadło na dość interesujący pomysł ze sprzedażą modyfikacji do kontrolerów od PlayStation 4. Tym razem podobna opcja jest dostępna dla kontrolerów od Xboksa One. IMG 20191014 124014

Pierwsze co rzuci nam się w oczy to nieco zmodyfikowana dolna część obudowy, śrubokręty, elementy modyfikacji i i skrócona instrukcja instalacji.

Instalacja

Tym razem proces jest zdecydowanie prostszy, ponieważ kontroler od Xboksa One łatwiej rozłożyć i złożyć ponownie.

ExtremeRate FlashShot Trigger Stops - recenzja recenzje, polecane, ciekawostki xbox one, Trigger Stop, FlashShot, ExtremeRate ExtremeRate wpadło na dość interesujący pomysł ze sprzedażą modyfikacji do kontrolerów od PlayStation 4. Tym razem podobna opcja jest dostępna dla kontrolerów od Xboksa One. IMG 20191021 132825 622x350

Pierwsze co należy zrobić to rozłożyć kontroler, żebyśmy mogli włożyć dolną część obudowy z przełącznikami odpowiedzialnymi za krótszy skok spustów. Postępując wg instrukcji instalacji dacie sobie spokojnie radę, jednak trzeba uważać przy przykręcaniu suwaków, bo wymagają mniejszych śrubek, a nie widać tego dokładnie w instrukcji.

ExtremeRate FlashShot Trigger Stops - recenzja recenzje, polecane, ciekawostki xbox one, Trigger Stop, FlashShot, ExtremeRate ExtremeRate wpadło na dość interesujący pomysł ze sprzedażą modyfikacji do kontrolerów od PlayStation 4. Tym razem podobna opcja jest dostępna dla kontrolerów od Xboksa One. IMG 20191021 132929 622x350

Warto dodać, że poza obudową są też boczne części, które poprawiają chwyt kontrolera. Jednak nie musicie ich koniecznie używać i możecie zamontować ponownie te same, co były. Mi akurat bardziej pasowały dodatkowe i je umieściłem na swoim kontrolerze.

Działanie w grach

Większość czasu sprawdzałem działanie modyfikacji w grach takich jak Tom Clancy?s The Division 2, The Outer World i wydanym niedawno GRID.

ExtremeRate FlashShot Trigger Stops - recenzja recenzje, polecane, ciekawostki xbox one, Trigger Stop, FlashShot, ExtremeRate ExtremeRate wpadło na dość interesujący pomysł ze sprzedażą modyfikacji do kontrolerów od PlayStation 4. Tym razem podobna opcja jest dostępna dla kontrolerów od Xboksa One. IMG 20191026 111451 622x350

W przypadku dwóch pierwszych tytułów nie zanotowałem żadnych problemów i opóźnień w działaniu. Zmieniłem skok spustu odpowiedzialnego za strzelanie i przez cały czas podczas grania wszystko działało znakomicie.

ExtremeRate FlashShot Trigger Stops - recenzja recenzje, polecane, ciekawostki xbox one, Trigger Stop, FlashShot, ExtremeRate ExtremeRate wpadło na dość interesujący pomysł ze sprzedażą modyfikacji do kontrolerów od PlayStation 4. Tym razem podobna opcja jest dostępna dla kontrolerów od Xboksa One. 04.10.2019 22 12 24 upsh3aap 622x350

W przypadku wyścigów jest zdecydowanie gorzej, bo auto ma problemy z przyspieszeniem, więc wtedy najlepiej grać na tradycyjnym ustawieniu skoku spustów.

Podsumowanie

Do tej pory zmiana skoku spustów w jakimkolwiek kontrolerze była dostępna po zakupie nowego w zdecydowanie wyższej cenie. ExtremeRate po raz kolejny pokazuje, że można to zrobić mniejszym nakładem finansowym i działa to tak samo dobrze.

Jasne, musimy rozłożyć kontroler, żeby go zmodyfikować, ale to czasem lepsza opcja od kupowania kontrolera za 800 zł (Elite Controller Series 2), aby cieszyć się przynajmniej jedną z funkcji takiego gadżetu.

Instalacja nie jest trudna, ale musicie wiedzieć, że zmiana skoku spustów najlepiej sprawdzi się w większości strzelanek. W wyścigach nie ma sensu tego używać, bo nie będziecie w stanie przyspieszyć autem.

Za:

 • niska cena
 • prosta instalacja
 • wszystkie części i narzędzia w jednym zestawie
 • namiastka kontrolera Elite za mniejsze pieniądze
 • dodatkowa obudowa poprawiająca chwyt kontrolera

Przeciw:

 • niezbyt czytelna instrukcja instalacji
 • suwaki od skoku spustów mogłyby mieć inny kolor niż dodatkowa obudowa
 • trzeba uważać podczas wkładania blokad na spusty

Modyfikację możecie nabyć tutaj.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry