f.lux znany z iOS dostępny także w Google Play Store gry-i-aplikacje skąd pobrać flux, flux w google play, flux na android, flux  f.lux znacie zapewne głównie z iOS, OS X i Windowsa, ale ostatnio autorzy prowadzili testy aplikacji (brałem w nich udział) i w końcu aplikacja znalazła się w Google Play Store. flux

f.lux znany z iOS dostępny także w Google Play Store

f.lux znacie zapewne głównie z iOS, OS X i Windowsa, ale ostatnio autorzy prowadzili testy aplikacji (brałem w nich udział) i w końcu aplikacja znalazła się w Google Play Store.

Pozwala ona na zmianę temperatury i jasności wyświetlacza w zależności od czasu i miejsca, co mniej obciąża wzrok użytkownika. Ostatnio nawet udowodniono naukowo, że niebieskie światło z wyświetlacza urządzeń mobilnych negatywnie oddziałuje na jakość snu i zmęczenie oczu.

f.lux znany z iOS dostępny także w Google Play Store gry-i-aplikacje skąd pobrać flux, flux w google play, flux na android, flux  f.lux znacie zapewne głównie z iOS, OS X i Windowsa, ale ostatnio autorzy prowadzili testy aplikacji (brałem w nich udział) i w końcu aplikacja znalazła się w Google Play Store. Zrzut ekranu 2016 03 17 o 09.14.10

Aplikacja działa z większością urządzeń z Androidem 5.0 Lollipop i z niektórymi na KitKacie. Niestety, użytkownicy sprzętu z Galaktycznej serii Samsunga nie będą w stanie korzystać z aplikacji, ponieważ nie działa ona poprawnie.

Warto nadmienić, że to nadal wersja rozwojowa programu, pomimo udostępnienia go w Google Play Store. Podczas użytkowania mogą występować problemy, więc uzbrójcie się w cierpliwość i nie narzekajcie na jej działanie. F.lux możecie pobrać z tego miejsca.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry