maska 1

Face ID iPhone’a 13 nie działa z maskami CPAP

Apple wprowadziło pewne zmiany w działaniu Face ID w iPhone 13 | 13 Pro, co spowodowało pewne problemy u użytkowników z maskami CPAP.

Zaktualizowany skaner twarzy podobno nie działa prawidłowo z maskami CPAP. Poprzednie iPhone’y radziły sobie z nimi bez problemu.

Colin Hughes z ciężką dystrofią mięśniową musi nosić maskę przez większość dnia. Jako pierwszy zgłosił problem ze swoim iPhone’m 13 Pro:

Noszę maskę CPAP i od pierwszego dnia z iPhonem X, Face ID nigdy nie miał problemu z ustawieniem i rozpoznaniem mnie w masce. Zawsze działał świetnie.

Obecnie korzystam z 4-letniego iPhone’a X, który bez problemu odblokowuje mojego iPhone’a, niestety najnowszy iPhone 13 Pro odmawia skonfigurowania Face ID z moją maską.

Podczas próby skonfigurowania nowej twarzy na iPhonie 13 Pro pojawia się komunikat: „Twarz jest zakryta, spróbuj usunąć wszystko, co może zakrywać twoją twarz”. Jeśli to zrobię, uduszę się! Nie mam planu B.

Face ID iPhone’a 13 nie działa z maskami CPAP ciekawostki iPhone 13 Pro, face id nie dziala w iphone 13 pro, face ID  Apple wprowadziło pewne zmiany w działaniu Face ID w iPhone 13 | 13 Pro, co spowodowało pewne problemy u użytkowników z maskami CPAP. maska 1

Niektórzy, na przykład osoby z bezdechem sennym, muszą nosić maskę CPAP tylko w nocy, podczas gdy inni muszą ją nosić przez cały czas lub przez większość dnia. Hughes mówi, że czuł się niekomfortowo, dzieląc się zdjęciem, na którym leży w łóżku w masce, ale zdecydował się to zrobić, ponieważ mocno wierzy w problem i ma nadzieję, że Apple rozwiąże ten problem.

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry