Face ID w iMac miało pojawić się już w ubiegłym roku ciekawostki iMac, Face ID w iMac  Oprócz informacji na temat nowych MacBooków 2022 w nowym wydaniu biuletynu Power On, Mark Gurman z Bloomberga ujawnił również, że Apple rozważało dodanie Face ID w iMac już w zeszłym roku. iMac2022 1300x700

Face ID w iMac miało pojawić się już w ubiegłym roku

Oprócz informacji na temat nowych MacBooków 2022 w nowym wydaniu biuletynu Power On, Mark Gurman z Bloomberga ujawnił również, że Apple rozważało dodanie Face ID w iMac już w zeszłym roku.

Dla przypomnienia dodamy, że pierwszy plotki o wprowadzeniu funkcji Face ID w Macu pojawiły się w 2020 roku – wtedy w kodzie wersji beta macOS Big Sur znaleziono wzmiankę o funkcji rozpoznawania twarzy w komputerach.

Face ID w iMac miało pojawić się już w ubiegłym roku ciekawostki iMac, Face ID w iMac  Oprócz informacji na temat nowych MacBooków 2022 w nowym wydaniu biuletynu Power On, Mark Gurman z Bloomberga ujawnił również, że Apple rozważało dodanie Face ID w iMac już w zeszłym roku. imacpro1

Inżynierowie chcieli dodać Face ID do 24-calowego iMaca M1. Jego grubość pozwala na umieszczenie wszystkich niezbędnych czujników, w przeciwieństwie do MacBooka. Dlaczego więc czytnik ostatecznie nie pojawił się w komputerze? Tego nie wiemy.

Według Gurmana obecnie technicznie niemożliwe jest dodanie Face ID do MacBooka ze względu na zbyt cienki ekran. Dziennikarz uważa, że ​​funkcja rozpoznawania twarzy najpierw pojawi się w iMacu lub w nowym zewnętrznym monitorze Apple.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry