Facebook na iOS otrzymał wsparcie dla ?Live Photos? gry-i-aplikacje żywe zdjęcia na facebook, żywe zdjęcia, LiveToGIF, iPhone 6s, Facebook  Funkcja "Live Photos", czyli ?Żywe zdjęcia? jak wiecie dostępna jest w najnowszym iPhone 6s i iPhone 6s Plus i jak widać stopniowo zyskuje na popularności. LivePhotos

Facebook na iOS otrzymał wsparcie dla ?Live Photos?

Funkcja “Live Photos”, czyli ?Żywe zdjęcia? jak wiecie dostępna jest w najnowszym iPhone 6s i iPhone 6s Plus i jak widać stopniowo zyskuje na popularności.

Aktualizacja pojawiła się wczoraj, ale nie jest jeszcze ona dostępna dla wszystkich użytkowników. Po załadowaniu się ?żywego obrazu? na Facebooku, osoba korzystająca z aplikacji na iOS będzie widziała małą ikonkę ?Live Photo? mówiącą o tym, że jest to właśnie żywe zdjęcie (patrz niżej).

Facebook na iOS otrzymał wsparcie dla ?Live Photos? gry-i-aplikacje żywe zdjęcia na facebook, żywe zdjęcia, LiveToGIF, iPhone 6s, Facebook  Funkcja "Live Photos", czyli ?Żywe zdjęcia? jak wiecie dostępna jest w najnowszym iPhone 6s i iPhone 6s Plus i jak widać stopniowo zyskuje na popularności. Live Photos Facebook iOS

Opcja ta dostępna jak narazie tylko w aplikacji Facebook na iOS 9. Kiedy pojawi się na innych platformach? Tego nie wiemy.

[app 284882215]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top