Facebook przedstawił nowego, szybszego i lżejszego Messengera na iOS polecane, ciekawostki nowy Facebook Messenger, Messenger, iOS, Facebook  W dniu wczorajszym Facebook ogłosił wydanie nowej wersji aplikacji Messenger dla systemu iOS, która została przebudowana od podstaw. messanger

Facebook przedstawił nowego, szybszego i lżejszego Messengera na iOS

W dniu wczorajszym Facebook ogłosił wydanie nowej wersji aplikacji Messenger dla systemu iOS, która została przebudowana od podstaw.

Ten krok jest częścią planu Facebooka, aby zintegrować komunikatory Messenger, WhatsApp i Instagram.

Aktualizacja nazywa się ?Lightspeed? i została ogłoszona w 2019 roku na konferencji F8 i w większym stopniu wpływa na uproszczenie głównego kodu komunikatora. Według Facebooka programiści byli w stanie zmniejszyć liczbę wierszy kodu aplikacji z 1,76 miliona do 360 000. Ponadto firma usunęła kartę Ciekawe z Messengera.

Facebook przedstawił nowego, szybszego i lżejszego Messengera na iOS polecane, ciekawostki nowy Facebook Messenger, Messenger, iOS, Facebook  W dniu wczorajszym Facebook ogłosił wydanie nowej wersji aplikacji Messenger dla systemu iOS, która została przebudowana od podstaw. mess

Aktualizacja Messengera wdrażana jest etapami i ma być dostępna dla wszystkich w ciągu kilku najbliższych tygodni. Zatem nie pozostaje nam nic innego jak czekać.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry