Facebook przyznał się, że podsłuchiwał użytkowników Messengera polecane, ciekawostki podsłuchiwanie, Messenger, facebook podsłuchuje użytkowników messenegra, Facebook  Facebook przyznał, że zapłacił setkom pracowników za odszyfrowanie wiadomości głosowych wymienianych między użytkownikami Messengera - poinformował o tym Bloomberg. Facebook

Facebook przyznał się, że podsłuchiwał użytkowników Messengera

Facebook przyznał, że zapłacił setkom pracowników za odszyfrowanie wiadomości głosowych wymienianych między użytkownikami Messengera – poinformował o tym Bloomberg.

W komentarzu rzecznik Facebooka podkreślił, że robią to wszystkie duże firmy technologiczne – w celu ulepszania sztucznej inteligencji.

Facebook przyznał się, że podsłuchiwał użytkowników Messengera polecane, ciekawostki podsłuchiwanie, Messenger, facebook podsłuchuje użytkowników messenegra, Facebook  Facebook przyznał, że zapłacił setkom pracowników za odszyfrowanie wiadomości głosowych wymienianych między użytkownikami Messengera - poinformował o tym Bloomberg. Facebook 650x350

Rzeczywiście, w ostatnich miesiącach Apple , Amazon i Google zostały przyłapane na odszyfrowywaniu wiadomości głosowych, ale w ich przypadku rozmowy prowadzone były z asystentem głosowym.

?Podobnie jak Apple i Google, zawiesiliśmy pracę ponad tydzień temu?, powiedział rzecznik Facebooka Bloombergowi.

Facebook zauważył również, że odszyfrował zapisy tylko tych użytkowników, którzy wyrazili na to zgodę, sprawdzając odpowiedni element w ustawieniach Facebook Messenger. Osoby, które odsłuchiwały wiadomości nie wiedzieli, czyich rozmów słuchają.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry