Facebook uaktualnił swoją aplikację Groups - co nowego? gry-i-aplikacje, aktualizacje jak działa Facebook Groups, iPhone, iOS, Facebook Groups, Facebook, co to takiego Facebook Groups, Apple, App Store, aplikacja Facebook Groups  Facebook Groups to aplikacja, która pojawiła się w App Store niecały miesiąc temu i jak sama nazwa wskazuje służy do obsługi grup na Facebooku. Facebook 1300x700

Facebook uaktualnił swoją aplikację Groups – co nowego?

Facebook Groups to aplikacja, która pojawiła się w App Store niecały miesiąc temu i jak sama nazwa wskazuje służy do obsługi grup na Facebooku.

Za pomocą tej darmowej aplikacji można w bardzo szybki sposób zarządzać grupami, wchodzić w interakcje z każdym użytkownikiem dostępnym w grupie, czy po prostu przeglądać zawartość grup. W wersji 3.0, która pojawiła się dziś w nocy App Store jest kilka zmian.

Facebook uaktualnił swoją aplikację Groups - co nowego? gry-i-aplikacje, aktualizacje jak działa Facebook Groups, iPhone, iOS, Facebook Groups, Facebook, co to takiego Facebook Groups, Apple, App Store, aplikacja Facebook Groups  Facebook Groups to aplikacja, która pojawiła się w App Store niecały miesiąc temu i jak sama nazwa wskazuje służy do obsługi grup na Facebooku. Groups

Pierwsza z nich jest możliwość korzystania z “naklejek” podczas rozmowy ze znajomymi. Kolejna zmiana to ulepszenie wyszukiwania osób w grupie i ostatnią zmianą jest jeszcze łatwiejsze i prostsze zarządzanie powiadomieniami. Apka Faceboook Gropus dostępna jest w App Store za darmo.

Przy okazji gorąco zapraszamy do polubienia naszego konta na Facebook. Konto znajdziecie w tym miejscu.

[app 931735837]

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry