jak usunąć posty na Facebook

Facebook uruchomił funkcję, która ułatwia usunięcie postów i zdjęć z naszej osi czasu

Spójrzmy prawdzie w oczy: wielu z nas przez lata publikowało na Facebooku równe wpisy. Do tej pory proces usuwania starych postów był bardzo powolny.

Na szczęście firma uruchomiła właśnie nową funkcję, która bardzo ułatwia czyszczenie naszej osi czasu.

Nowa funkcja Facebook do zarządzania aktywnością pozwala usunąć stare posty, zdjęcia i filmy za jednym razem. Możliwe jest także filtrowanie na podstawie rodzaju treści lub daty, co może się przydać, jeśli chcemy pozbyć się bardzo starych postów. Ponadto możliwe jest także wyszukiwanie postów na podstawie osób w nich oznaczonych, aby łatwo usunąć stare wspomnienia lub znajomych z którymi nie mamy już kontaktu.

Facebook uruchomił funkcję, która ułatwia usunięcie postów i zdjęć z naszej osi czasu polecane, ciekawostki jak usunąć zdjęcia na facebook, jak usunąć posty na facebook, jak usunąć konto facebook, jak szybko usunąć zdjęcia z facebooka, jak szybko usunąć posty na facebooki, Facebook  Spójrzmy prawdzie w oczy: wielu z nas przez lata publikowało na Facebooku równe wpisy. Do tej pory proces usuwania starych postów był bardzo powolny. Facebook

Ale co, jeśli po usunięciu postów i zdjęć nagle zmienimy zdanie? Nie martwcie się, od momentu usunięcia mamy 30 dni na przywrócenie usuniętych rzeczy. Dopiero po 30 dniach Facebook usuwa posty i zdjęcia na zawsze. Ponadto możliwa jest opcja archiwizacji postów i wpisów przed ich usunięciem.

To bardzo ciekawa nowość, która na pewno pozwala zaoszczędzić bardzo dużo czasu osobom, które próbują udoskonalić swój profil. Facebook powiedział, że doda więcej funkcji do narzędzia w nadchodzących miesiącach.

Proces uruchamiania nowej funkcji ruszył dziś w nocy, ale prawdopodobnie minie trochę czasu zanim nowość trafi do wszystkich użytkowników. Firma powiedziała również, że funkcja pojawi się w późniejszym terminie także na komputerach stacjonarnych i Facebooku Lite. Aktualnie jest ona dostępna tylko w aplikacji mobilnej na iOS i Android.

Jak usunąć posty na Facebook?

Aby skorzystać z nowości musicie wejść w swój profil w aplikacji mobilnej, a następnie wybrać opcję Zarządzaj postami. (patrz niżej)

Facebook uruchomił funkcję, która ułatwia usunięcie postów i zdjęć z naszej osi czasu polecane, ciekawostki jak usunąć zdjęcia na facebook, jak usunąć posty na facebook, jak usunąć konto facebook, jak szybko usunąć zdjęcia z facebooka, jak szybko usunąć posty na facebooki, Facebook  Spójrzmy prawdzie w oczy: wielu z nas przez lata publikowało na Facebooku równe wpisy. Do tej pory proces usuwania starych postów był bardzo powolny. Facebook usuwanie postow

Polub nasz profil

Korzystając z  okazji gorąco zapraszamy do polubienia naszego Facebookowego profilu.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top