facebook watch

Facebook Watch nie jest już dostępny na Apple TV

Facebook Watch to apka do oglądania filmów z Facebooka i transmisji na żywo w telewizji. Jak się okazuje aplikacji nie ma już na Apple TV.

Jak zauważono, aplikacja Facebook Watch nie działa już na Apple TV. Wygląda na to, że Facebook zamknął aplikację tvOS wraz z ostatnią aktualizacją, która zmieniła również ikonę aplikacji na nowe logo. Aplikacja jest jednak nadal dostępna w App Store.

Facebook Watch nie jest już dostępny na Apple TV ciekawostki Facebook Watch nie dziala, Facebook Watch na apple tv, Facebook Watch  Facebook Watch to apka do oglądania filmów z Facebooka i transmisji na żywo w telewizji. Jak się okazuje aplikacji nie ma już na Apple TV. facebook clubhouse

Obecnie, gdy użytkownicy próbują uzyskać dostęp do aplikacji Facebook Watch w systemie tvOS, otrzymują komunikat, że aplikacja “nie jest już dostępna” i że filmy można oglądać na stronie internetowej Facebooka. Oczywiście, ponieważ w systemie tvOS nie ma przeglądarki internetowej, nie ma innego sposobu oglądania filmów z Facebooka na Apple TV niż za pomocą AirPlay z innego urządzenia.

Facebook ogłosił swoją dedykowaną aplikację do oglądania filmów na Apple TV w 2017 roku. Najwyraźniej tylko aplikacja tvOS została wycofana z użytku, ponieważ nadal jest dostępna i działa na telewizorach Smart TV.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top