Facebook

Facebook wprowadzi ciemny motyw dla aplikacji mobilnej

Facebook idzie za ciosem, najpierw wprowadził ciemny motyw w aplikacji Messenger, a teraz podobny los czeka podstawową aplikację mobilną używaną przez miliony użytkowników na całym świecie.

W przypadku podstawowej aplikacji wdrożenie motywu może się przedłużyć, ponieważ występuje w niej więcej treści, która czasem może być nieczytelna po wprowadzeniu ciemnego motywu.

Facebook wprowadzi ciemny motyw dla aplikacji mobilnej polecane, ciekawostki Facebook, dark mode, ciemny motyw, Android   Facebook 650x350

Ciemny motyw dla aplikacji Facebooka nie jest świeżą sprawą, bo podobno zaczęto nad nim pracować wcześniej, choć dopiero po 3 miesiącach możemy mu się przyjrzeć.

Obecny stan motywu możecie sprawdzić na poniższych zrzutach ekranu. Widać, że zmiany w tej chwili nie są diametralne, ale motyw nie jest jeszcze w pełni gotowy. Na szczęście aplikacja poza motywem nie przejdzie kolejnej, gruntownej przebudowy.

Facebook wprowadzi ciemny motyw dla aplikacji mobilnej polecane, ciekawostki Facebook, dark mode, ciemny motyw, Android   Facebook 1 534x350

Aktywacja motywu będzie prosta, ponieważ zrobimy to za pomocą ustawień aplikacji mobilnej w momencie, gdy ten będzie już w pełni gotowy.

W tej chwili ciężko przewidzieć kiedy dostaniemy motyw, ale chyba warto na niego czekać. W szczególności, gdy macie urządzenia z wyświetlaczami OLED.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry