Rap z gotowymi bitami. Facebook wydał nową aplikację Bars polecane, ciekawostki Wideo, rapowanie, pobierz, iPhone, iOS, Facebook Bars, download, Bars, aplikacja Facebook Bars, aplikacja Bars  Facebook wydał nową aplikację Bars, w której użytkownicy mogą rapować do gotowych bitów, a następnie podzielić się nagranym filmem w sieci społecznościowej. facebook bars

Rap z gotowymi bitami. Facebook wydał nową aplikację Bars

Facebook wydał nową aplikację Bars, w której użytkownicy mogą rapować do gotowych bitów, a następnie podzielić się nagranym filmem w sieci społecznościowej.

Główną zaletą Bars od Facebook jest to, że nie potrzebujesz tak naprawdę talentu i drogiego sprzętu do nagrywania muzyki. Aplikacja oferuje setki profesjonalnych beatów, do których użytkownicy mogą rapować i nagrywać filmy.

Możesz skorzystać z wbudowanego generatora rymów lub freestyle. W drugim przypadku Bars zasugeruje osiem losowych słów do wstawienia do szesnastotaktowego rapu. Aplikacja posiada również efekty dźwiękowe, w tym autotuning.

Przykład działania aplikacji Facebook Bars

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez BARS (@getbarsapp)

Nagrywane filmiki nie trwają dłużej niż 60 sekund. Gotowe wideo można umieścić w barach lub zapisać i przesłać do dowolnej innej sieci społecznościowej.

Aplikację w tej chwili można pobrać tylko z amerykańskiego sklepu App Store. Użytkownicy mogą zainstalować aplikację i przyjąć dowolny pseudonim. Wszystkie inne funkcje są dostępne tylko z zaproszeniem. Link do aplki znajdziecie – tutaj.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry