Facebook Clubhouse

Facebook zmieni się w Clubhouse – sieć społecznościowa ogłosiła pokoje głosowe i podcasty

Serwis społecznościowy Facebook ogłosił nowe funkcje głosowe, aby konkurować z Clubhouse. O co dokładnie chodzi? Już wyjaśniamy.

Wkrótce użytkownicy będą mogli tworzyć pokoje rozmów głosowych, wymieniać krótkie wiadomości głosowe w kanale wiadomości, a nawet tworzyć podcasty.

Facebook chce być jak Clubhouse

Facebook zmieni się w Clubhouse - sieć społecznościowa ogłosiła pokoje głosowe i podcasty polecane, ciekawostki Facebook, czat głosowy w facebook, clubhouse  Serwis społecznościowy Facebook ogłosił nowe funkcje głosowe, aby konkurować z Clubhouse. O co dokładnie chodzi? Już wyjaśniamy. facebook club 1

Warto zauważyć, że Facebook będzie również eksperymentował z funkcjami zarabiania we wszystkich nowych funkcjach audio. Na przykład w pokojach będą dostępne wskazówki dla prelegentów, a twórcy podcastów będą mogli oferować płatne subskrypcje swoich treści.

Facebook zmieni się w Clubhouse - sieć społecznościowa ogłosiła pokoje głosowe i podcasty polecane, ciekawostki Facebook, czat głosowy w facebook, clubhouse  Serwis społecznościowy Facebook ogłosił nowe funkcje głosowe, aby konkurować z Clubhouse. O co dokładnie chodzi? Już wyjaśniamy. facebook club02

Facebook planuje stopniowe wprowadzanie tych funkcji od lata 2021 roku.

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top