fifa+

FIFA+ – nowy serwis streamingowy na iPhone, iPad z meczami na żywo

FIFA+ no nowy bezpłatny serwis steamingowy który w 2022 roku będzie oferował ponad 40 000 meczów na żywo. Platforma będzie również dostępna na urządzeniach iPhone, iPad i Mac.

Oprócz meczów na żywo, w FIFA+ znajdą się także oryginalne programy z udziałem takich gwiazd futbolu, jak Ronaldinho, Dani Alves, Ronaldo Nazário da Lima, Romelu Lukaku, Lucy Bronze, Carli Lloyd i inni.

Usługa będzie całkowicie bezpłatna i będzie wspierana przez reklamy. Przez cały rok 2022 zaplanowano ponad 40 000 meczów na żywo z każdego zakątka świata, a także interaktywne gry, wiadomości i wiele innych atrakcji.

FIFA+ - nowy serwis streamingowy na iPhone, iPad z meczami na żywo ciekawostki pobierz fifa+, FIFA+ serwis streamingowy, fifa+ na iPhone, fifa+ na ipad, FIFA+, fifa plus  FIFA+ no nowy bezpłatny serwis steamingowy który w 2022 roku będzie oferował ponad 40 000 meczów na żywo. Platforma będzie również dostępna na urządzeniach iPhone, iPad i Mac.
 mecz 1

“FIFA+ to kolejny krok w realizacji naszej wizji globalnej piłki nożnej, która wspiera główną misję FIFA, jaką jest rozwój piłki nożnej na całym świecie” – powiedział prezydent FIFA Gianni Infantino. “Projekt ten stanowi kulturową zmianę w sposobie, w jaki fani piłki nożnej chcą się kontaktować i poznawać tę dyscyplinę sportu. Przyspieszy to demokratyzację piłki nożnej i cieszymy się, że możemy się nią podzielić z kibicami.”

FIFA+ będzie transmitować 40 000 meczów na żywo ze 100 stowarzyszeń członkowskich wszystkich sześciu konfederacji, w tym 11 000 meczów piłki nożnej kobiet. Platforma będzie oferować transmisje na żywo z najważniejszych lig europejskich oraz mniejszych rozgrywek, które często nie są dostępne w telewizji na żywo.

W serwisie FIFA+ będzie można obejrzeć wszystkie mecze mistrzostw świata, a także filmy dokumentalne, seriale dokumentalne, programy typu talk show i filmy krótkometrażowe w 11 językach.

Aplikację na iPhone, iPad i komputer Mac można pobrać już teraz. Link do aplikacji – tutaj.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top