Film "About Time" już w iTunes kultura iTunes Store, iTunes, Filmy, Film   About Time 1300x700

Film “About Time” już w iTunes

W dniu 21. urodzin Tim poznaje niesamowity rodzinny sekret: wszyscy mężczyźni w jego rodzinie posiadają zdolność przywoływania przeszłości. Oznacza to, że każdy z nich może kilkakrotnie przeżyć dowolny moment swojego życia w taki sposób, żeby losy jego oraz jego najbliższych obrały właściwy, lepszy, kierunek.

Tim postanawia wykorzystać swoje nowe zdolności w życiu uczuciowym ? chce zdobyć serce pięknej Mary. Okazuje się jednak, że w miłości sprawy nie idą łatwo, nawet jeśli posiadasz zdolności, żeby wciąż próbować, próbować… i próbować od nowa.

Film "About Time" już w iTunes kultura iTunes Store, iTunes, Filmy, Film   About Time1

A jeśli każdą chwilę możesz przeżyć jeszcze raz?

“About Time”, a w polskim, niefortunnym tłumaczeniu “Czas na miłość” to najlepszy romans jaką w życiu widziałem. Szokujące jest to co mówię, bo przecież mężczyźni nie lubią takich filmów, jednak About Time tak naprawdę z typową komedią romantyczną nie ma kompletnie nic wspólnego. Wielowarstwowa, dramatyczna i mocno poruszająca historia połączona z brytyjskim humorem tworzy istny miraż emocji. Na uwagę zasługuje również imponująca gra aktorska głównych bohaterów – Domhnall Gleeson (kojarzonego z Harrego Pottera) oraz Rachel McAdams. Tak autentycznie kipiącej chemii na ekranie dawno nie widziałem.

Emocjonalna perfekcja

Od strony audiowizualnej film również zdał egzamin. Piękne i przemyślane kadry podparte nastrojową muzyką prowadzą nas w głąb poruszającej historii o miłości nie tylko do swojej wybranki życia, ale również do własnego ojca, czy siostry. Rewelacyjne dialogi dodają tej historii drugie dno, przez co po zakończonym seansie długo będziemy się zastanawiać, czy nie zmarnowaliśmy tej jedynej szansy na powiedzenie ukochanej osobie – “Kocham Cię”.

About Time (Czas na miłość) dostępny jest w iTunes Store z polskimi napisami w cenie 16,99? oraz 4,99? za wypożyczenie. Polecam.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top