Film na dziś - STOKER nowosci, kultura Kultura, Kino, iTunes Store, Filmy   Stoker 1300x700

Film na dziś – STOKER

STOKER to jeden z moich ulubionych filmów z genialnie skonstruowaną, intrygującą fabułą, grą aktorską, fenomenalnymi zdjęciami(!), montażem oraz muzyką. Czego chcieć więcej? Chyba tego, że zakończenie filmu jest kompletnie nieprzewidywalne i zaskakujące. Film zawiera elementy prawdziwego horroru, dramatu, a nawet thrillera. Ta genialna mieszkanka da Wam niezapomniane wrażenia i zmieni perspektywę postrzegania niektórych ludzi.

Film na dziś - STOKER nowosci, kultura Kultura, Kino, iTunes Store, Filmy   Stoker1

Nie przeszkadzaj rodzinie

Po tajemniczej śmierci ojca do domu Indii i jej niestabilnej emocjonalnie matki wprowadza się nieznany dotąd wujek, którego dziewczyna podejrzewa o złe intencje.

Reżyserem filmu jest 50-letni Chan-wook Park z Korei Południowej. Natomiast w głównych rolach występują: zjawiskowa Mia Wasikowska znana z “Alicji w Krainie Czarów” Tima Burtona, Nicole Kidman oraz hipnotyzujący Matthew Goode.

STOKER znajdziecie na iTunes pod tym linkiem w cenie 16,99? i 4,99? za wypożyczenie. Film polecam obejrzeć wieczorem, w pełnej ciszy i skupieniu, by móc w stu procentach absorbować wizję wykreowaną przez reżysera.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top