Final Cut Pro na macOS uaktualniony ciekawostki   Firma Apple zaktualizowała aplikację Final Cut Pro na macOS, aby naprawić niektóre błędy. Poniżej pełna i oficjalna lista zmian. FinalCutPro 1300x700

Final Cut Pro na macOS uaktualniony

Firma Apple zaktualizowała aplikację Final Cut Pro na macOS, aby naprawić niektóre błędy. Poniżej pełna i oficjalna lista zmian.

Wydana wczoraj w godzinach wieczornych aktualizacja Final Cut Pro rozwiązuje i naprawia problemy występujące w poprzedniej wersji aplikacji.

Final Cut Pro na macOS uaktualniony ciekawostki   Firma Apple zaktualizowała aplikację Final Cut Pro na macOS, aby naprawić niektóre błędy. Poniżej pełna i oficjalna lista zmian. FinalCut

Oficjalna lista zmian:

  • Naprawiono problem, który mógł uniemożliwić prawidłowe importowanie plików FCPXML 1.9 i 1.10.
  • Naprawiono problem polegający na tym, że skrót klawiaturowy Command-Z nie wykonywał operacji Cofnij, jeśli język został ustawiony na hiszpański w Preferencjach systemowych.
  • Naprawiono problem z miejscem docelowym udostępniania „Eksportuj plik”, w którym ustawienie „Kodek wideo” nie było dostępne po wybraniu komputera jako formatu.
  • Poprawiona niezawodność podczas odtwarzania dźwięku AC3.

Aktualizacja Final Cut Pro jest dostępna jest w Mac App Store za darmo dla obecnych klientów i w cenie 299,99 USD dla nowych użytkowników.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top