Final Cut Pro X znów za darmo polecane, ciekawostki Final Cut Pro X, Apple, 3 miesiące Final Cut Pro X za darmo  Apple przedłużyło darmowy okres próbny korzystania z aplikacji Final Cut Pro X na komputerach z systemami macOS. FinalCut

Final Cut Pro X znów za darmo

Apple przedłużyło darmowy okres próbny korzystania z aplikacji Final Cut Pro X na komputerach z systemami macOS.

Ten świetny edytor wideo można ponownie używać zupełnie za darmo przez kolejne 90 dni. Co ciekawe oferta jest dostępna dla każdego, nawet dla tych, którzy wcześniej zainstalowali wersję próbną programu.

Final Cut Pro X znów za darmo polecane, ciekawostki Final Cut Pro X, Apple, 3 miesiące Final Cut Pro X za darmo  Apple przedłużyło darmowy okres próbny korzystania z aplikacji Final Cut Pro X na komputerach z systemami macOS. Zrzut ekranu 2013 12 19 o 12.41.59

Aby pobrać darmową wersję apki musicie udać się na stronę Apple w to miejsce – Final Cut Pro X i cieszyć się kolejnym trzy miesięcznym darmowym dostępem do aplikacji.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry