Finalne wersje watchOS 7.4 i tvOS 14.5 dostępne - oto lista zmian i nowości polecane, ciekawostki zmiany i nowosci w watchOS 7.4, watchOS 7.4, tvOS 14.5, Nowości, lista zmian, co nowego, beta  Dziś wraz z wydaniem finalnych wersji iOS 14.5 i iPadOS 14.5 firma Apple wypuściła również systemy watchOS 7.4 i tvOS 14.5 które zawierają kilka interesujących nowych funkcji. watchOS

Finalne wersje watchOS 7.4 i tvOS 14.5 dostępne – oto lista zmian i nowości

Dziś wraz z wydaniem finalnych wersji iOS 14.5 i iPadOS 14.5 firma Apple wypuściła również systemy watchOS 7.4 i tvOS 14.5 które zawierają kilka interesujących nowych funkcji.

PAMIĘTAJ! System watchOS 7.4 jest niezbędny, jeśli chcesz skorzystać z nowości automatycznego odblokowywania iPhone’a podczas noszenia maski.

Finalne wersje watchOS 7.4 i tvOS 14.5 dostępne - oto lista zmian i nowości polecane, ciekawostki zmiany i nowosci w watchOS 7.4, watchOS 7.4, tvOS 14.5, Nowości, lista zmian, co nowego, beta  Dziś wraz z wydaniem finalnych wersji iOS 14.5 i iPadOS 14.5 firma Apple wypuściła również systemy watchOS 7.4 i tvOS 14.5 które zawierają kilka interesujących nowych funkcji. iOS14.5 maska

Zmiany i nowości  w systemie watchOS 7.4

watchOS 7.4 zawiera nowe funkcje, ulepszenia i poprawki błędów, w tym:

  • Możliwość odblokowania iPhone’a X lub nowszego za pomocą Apple Watch podczas próby użycia Face ID podczas noszenia maski na twarz.
  • Możliwość sklasyfikowania typu urządzenia Bluetooth w Ustawieniach w celu właściwej identyfikacji słuchawek dla powiadomień dźwiękowych.
  • Możliwość strumieniowego przesyłania treści audio i wideo z ćwiczeń Apple Fitness + do telewizorów i urządzeń zgodnych z AirPlay 2.
  • Obsługa aplikacji EKG na Apple Watch Series 4 lub nowszym w Australii i Wietnamie.
  • Obsługa powiadomień o nieregularnym rytmie serca w Australii i Wietnamie.

Jak zaktualizować Apple Watch

Aby zaktualizować Apple Watch, musisz go naładować i konieczne jest, aby urządzenie miało co najmniej 50% pbaterii, a następnie uruchom aplikację Watch na swoim iPhonie, przejdź do Ustawienia – Aktualizacja oprogramowania, a zobaczysz, że watchOS 7.4 jest gotowy do pobrania i zainstalowania.

Jeśli chodzi o tvOS 14.5 to nie ma tutaj zbyt wiele zmian.

Nowości w tvOS 14.5

Do tvOS dodano obsługę kontrolerów PlayStation 5 i Xbox Series X / S, a także śledzenie reklam aplikacji.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry