Finalne wersje wszystkich nowych systemów operacyjnych Apple muszą pojawić się w przyszłym tygodniu. Dlaczego? polecane, ciekawostki kiedy iOS 12.2, iOS 12.2  W przyszłym tygodniu gigant z Cupertino musi wypuścić wszystkie finalne wersje swoich systemów operacyjnych, które w tej chwili testowane są przez deweloperów. Dlaczego? iOS12.2 beta2

Finalne wersje wszystkich nowych systemów operacyjnych Apple muszą pojawić się w przyszłym tygodniu. Dlaczego?

W przyszłym tygodniu gigant z Cupertino musi wypuścić wszystkie finalne wersje swoich systemów operacyjnych, które w tej chwili testowane są przez deweloperów. Dlaczego?

Otóż sprawa jest prosta. Jak widzicie poniżej na stronie apple, a dokładnie w specyfikacji udostępnionych wczoraj AirPods 2-generacji czytamy, że słuchawki do prawidłowego działania wymagają systemu iOS 12.2 lub watchOS 5.2.

Finalne wersje wszystkich nowych systemów operacyjnych Apple muszą pojawić się w przyszłym tygodniu. Dlaczego? polecane, ciekawostki kiedy iOS 12.2, iOS 12.2  W przyszłym tygodniu gigant z Cupertino musi wypuścić wszystkie finalne wersje swoich systemów operacyjnych, które w tej chwili testowane są przez deweloperów. Dlaczego? airpods 1

Pierwsze dostawy nowych słuchawek przewidziane są na końcówkę przyszłego tygodnia, więc do tego czasu musi zostać udostępniona nowa wersja systemu, która obecnie jest w fazie beta. Naszym zdaniem nastąpi to już pewnie w poniedziałek zaraz po zakończeniu się wiosennej konferencji Apple.

Tak więc szykujcie się, że w poniedziałek wieczorek trafią do Was finalne wersje iOS 12.2, watchOS 5.2, tVOS 12.2 i macOS 10.4.4.

Oczywiście gdy tylko to nastąpi damy Wam znać.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry