iPhone

Firma Apple opatentowała magnetyczną ładowarkę MagSafe do iPhone

Nowy patent firmy Apple, pokazuje nam i opisuje magnetyczne złącze ładowania MagSafe, które może wkrótce zastąpić Lightning.

Dokument mówi o trzy-pinowej ładowarce MagSafe podobnej do tych, które można znaleźć w starszych MacBookach. Rozważane są dwa warianty końcówki ładującej urządzenie: płaska i wklęsła.

Firma Apple opatentowała magnetyczną ładowarkę MagSafe do iPhone polecane, ciekawostki złacze MagSafe, Patent, iPhone, Apple  Nowy patent firmy Apple, pokazuje nam i opisuje magnetyczne złącze ładowania MagSafe, które może wkrótce zastąpić Lightning. magsafe 1

Wniosek co prawda nic nie mówi o tym, że ładowarka jest przeznaczona dla iPhone’a, ale po widocznym na grafice smartfonie możemy domniemać, że tak właśnie jest.

Należy również o tym pamiętać, że jest to tylko patent i nie ma żadnej gwarancji na to, że zostanie on przez Apple wykorzystany. Tak naprawdę firma może nigdy nie zrealizować tego pomysłu. Jednak znany analityk Min-Chi Kuo jest przekonany, że Apple prędzej czy później zastąpi Lightning właśnie złączem MagSafe, a nie USB-C.

A jakie jest Wasze zdanie?

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top