LoveFrom

Firma projektowa Jony’ego Iva’a LoveFrom uruchomiła swoją stronę internetową

Firma projektowa LoveFrom, założona w 2019 roku przez byłego głównego projektanta Apple, Jony’ego Ive’a, w końcu uruchomiła swoją oficjalną stronę internetową LoveFrom.com.

Firma po raz pierwszy uruchomiła swoją stronę internetową, która została opracowana przez Ive’a i innych członków zespołu, w tym angielskiego dyrektora artystycznego Petera Saville’a oraz byłych projektantów Apple, Chrisa Wilsona i Antonio Cavedoniego.

Firma projektowa Jony'ego Iva'a LoveFrom uruchomiła swoją stronę internetową ciekawostki strona internetowa LoveFrom, LoveFrom, Jony Ive, firma LoveFrom  Firma projektowa LoveFrom, założona w 2019 roku przez byłego głównego projektanta Apple, Jony'ego Ive'a, w końcu uruchomiła swoją oficjalną stronę internetową LoveFrom.com. lovefrom hero

W typowym dla Quince stylu strona ma wyjątkowo minimalistyczny charakter, bez zdjęć, linków czy danych kontaktowych – tylko tekst opisany w załączonej informacji prasowej jako “zwięzła i starannie przemyślana definicja zespołu LoveFrom i jego pracy”.

Uruchomienie strony jest pierwszym publicznym krokiem nowego zespołu Ive, który do tej pory pozostawał w tle i został jedynie wspomniany w zapowiedziach kreatywnej współpracy z Airbnb i Ferrari.

Przypominam, że Ive opuścił Apple i założył LoveFrom w czerwcu 2019 roku. Jednocześnie firma ogłosiła, że ​​Apple pozostanie jednym z głównych klientów Ive, a wiosną 2021 roku okazało się, że Jon był zaangażowany w rozwój wielokolorowych 24-calowych iMaców.

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top