Flitter - zupełnie nowy klient Twittera z edycją tweetów i motywem dla ekranu OLED ciekawostki Wideo, Twitter, iPhone, iOS, Flitter download, Flitter, App Store  Nadchodzące zmiany w Twitterze sprawiły, że nie wierzyłem w powstanie kolejnych klientów third party. Sytuacja jednak napawa optymizmem, a wszystko za sprawą Flitter, który jest obecnie dostępny w przedsprzedaży. Twitter

Flitter – zupełnie nowy klient Twittera z edycją tweetów i motywem dla ekranu OLED

Nadchodzące zmiany w Twitterze sprawiły, że nie wierzyłem w powstanie kolejnych klientów third party. Sytuacja jednak napawa optymizmem, a wszystko za sprawą Flitter, który jest obecnie dostępny w przedsprzedaży.

Flitter to kolejny klient third party, który korzysta z funkcji każdej z konkurencyjnych aplikacji i dodaje coś od siebie. Największym problemem może być brak powiadomień i odświeżania linii czasu w czasie rzeczywistym, ale to akurat funkcje, które niedługo całkowicie znikną z Twittera. Autor postanowił zrobić to wcześniej i nie zobaczymy ich w aplikacji Flitter.

Na szczęście autor pomyślał o paru interesujących funkcjach takich, jak ciemny motyw (dla ekranów LCD i OLED), edycja tweetów (usunięcie pierwszego i rozpoczęcie pisania nowego), wsparcie dla Taptic Engine, szybkie tłumaczenie tweetów, a także wsparcie dla Touch i Face ID.

W tym momencie brakuje synchronizacji za pomocą Tweet Maker i powiadomień dla Apple Watch. Obie funkcje pojawią się w niedalekiej przyszłości, ponieważ autor będzie aktywnie aktualizował aplikację i wprowadzał nowe funkcje.

Flitter zadebiutuje w App Store 5 maja, ale już teraz możecie zamówić aplikację w przedsprzedaży, a jej cena wynosi zaledwie 9 zł.

[app 1320454688]

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top