Formy odlewnicze iPhone XI i iPhone XI Max na zdjęciach polecane, ciekawostki Zdjęcia, wygląd, Premiera, premeira, iPhone XI Max, iPhone XI, Apple  Premiera nowych iPhonów dopiero za kilka ładnych miesięcy, a w sieci cały czas pojawiają się nowe przecieki na temat nadchodzących iUrzadzeń. iPhoneXI 1

Formy odlewnicze iPhone XI i iPhone XI Max na zdjęciach

Premiera nowych iPhonów dopiero za kilka ładnych miesięcy, a w sieci cały czas pojawiają się nowe przecieki na temat nadchodzących iUrzadzeń.

Dziś w sieci pojawiły się nowe zdjęcia. Na zdjęciach widzimy dwie formy odlewnicze, które rzekomo przedstawiają iPhone XI i iPhone XI Max.

Formy odlewnicze iPhone XI i iPhone XI Max na zdjęciach polecane, ciekawostki Zdjęcia, wygląd, Premiera, premeira, iPhone XI Max, iPhone XI, Apple  Premiera nowych iPhonów dopiero za kilka ładnych miesięcy, a w sieci cały czas pojawiają się nowe przecieki na temat nadchodzących iUrzadzeń. iPhoneXI 2 Formy odlewnicze iPhone XI i iPhone XI Max na zdjęciach polecane, ciekawostki Zdjęcia, wygląd, Premiera, premeira, iPhone XI Max, iPhone XI, Apple  Premiera nowych iPhonów dopiero za kilka ładnych miesięcy, a w sieci cały czas pojawiają się nowe przecieki na temat nadchodzących iUrzadzeń. iPhoneXI 2 1

Jeśli porównamy wielkość nowych smartfonów do obecnych urządzeń, widzimy, że nowe iPhone’y praktycznie nie różnią się od tegorocznych. Jedyną widoczną różnicą jest potrójny aparat, który jest w kształcie kwadratu. Wygląda to tak sobie. Czyli wszystko na to wskazuje, że tegoroczne iPhone’y faktycznie otrzymają potrójny aparat w kształcie kwadratu.

Prezentacja najnowszych smartfonów Apple odbędzie się naprawdopodobniej w połowie września tego roku.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top