Krzysiek Borek06.07.2018
Foxconn będzie odpowiedzialny za produkcję większości tegorocznych iPhone’ów

Foxconn w tym roku będzie miał niezwykle napięty grafik, wszystko za sprawą produkcji większości egzemplarzy nadchodzących iPhone’ów.

Hon Mai (to również nazwa Foxconn) będzie odpowiedzialne za produkcję wszystkich egzemplarzy iPhone’a X drugiej generacji, 90% modelu X Plus i 75% najtańszego z trójcy.

Resztą zajmie się Pegatron znany z długiej współpracy z Apple, choć liczby nie są duże to dobrze, że Apple nie decyduje się tylko na jedną fabrykę.

Hon Hai has been selected to assemble the bulk of the new iPhones, including all of the premium 5.8-inch OLED model and 90 percent of the 6.5-inch OLED phones, as well as 75 percent of the 6.1-inch LCD model, with the remainder given to Pegatron, the report said.

Wistron w tym roku nie załapał się na produkcję nadchodzących iPhone’ów i oficjalnie nie znamy przyczyny podjęcia tj decyzji przez Apple. Z drugiej strony może mieć to związek z używaniem nieodpowiednich uszczelek obecnych w obu iPhone’ach 8.

Każdy z nowych modeli pojawi się już we wrześniu na specjalnej konferencji z tej okazji, a Apple udało się poprawić jakość produkcji iPhone’a X, więc produkcja nowych modeli powinna pójść z górki.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek