Krzysiek Borek24.10.2019
Foxconn i Compal zajmą się produkcją Apple Watch Series 6

Apple Watch był produkowany tylko przez jednego podwykonawcę, do tej pory było to Quanta Computer. Jednak od przyszłego roku sytuacja ulegnie zmianie i będą dwaj podwykonawcy.

Szósta seria inteligentnego zegarka Apple będzie produkowana przez Foxconn i Compal, a starsze edycje będą w rękach Luxshare Precision.

Compal Electronics i Foxconn otrzymały zamówienia na produkcję Apple Watch w 2020 roku, a znajdujący się w Chinach Luxshare Precision będzie odpowiedzialny za produkcję starszych modeli.

Jest zdecydowanie za wcześnie, żeby powiedzieć coś konkretnego o Apple Watch Series 6, ale jedną z nowości może być aplikacja monitorująca sen użytkownika. Jeżeli funkcja/aplikacja będzie gotowa, pojawi się w 2020 roku, a Apple zdążyło już przypadkowo umieścić informacje o aplikacji w App Store dla zegarka.

Ważniejszą nowością może się okazać wyświetlacz microLED, który jest cieńszy, jaśniejszy i bardziej energooszczędny w porównaniu z obecnie stosowanym OLED-em.
Niedawno pojawił się Apple Watch Series 5 z paroma nowościami, a jedną z najważniejszych jest ciągle włączony ekran. Poza nim pojawił się kompas, 32GB pamięci wewnętrznej i nowe obudowy (tytanowa i ceramiczna). Series 6 powinien zadebiutować w 2020 roku.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS