Foxconn przejął Belkina ciekawostki foxcoon kupił belkina, Foxconn, belkin  Foxconn Interconnect Technology przejęło firmę Belkin za 866 milionów $. Informacja o przejęciu pojawiła się wczoraj, a przejęcie Belkina oznacza również dostęp do Linksys, Wemo i Phyn. foxconn

Foxconn przejął Belkina

Foxconn Interconnect Technology przejęło firmę Belkin za 866 milionów $. Informacja o przejęciu pojawiła się wczoraj, a przejęcie Belkina oznacza również dostęp do Linksys, Wemo i Phyn.

Łatwo dostrzec, że Belkin specjalizuje się w produkcji akcesoriów dla urządzeń mobilnych Apple. Jednak oprócz tego zajmuje się również produkcją routerów Linksys, produktów dla inteligentnego domu Wemo i systemów zarządzania wodą Phyn.

Foxconn przejął Belkina ciekawostki foxcoon kupił belkina, Foxconn, belkin  Foxconn Interconnect Technology przejęło firmę Belkin za 866 milionów $. Informacja o przejęciu pojawiła się wczoraj, a przejęcie Belkina oznacza również dostęp do Linksys, Wemo i Phyn. Belkin accessories

Przejęcie oznacza wejście Foxconn na rynek akcesoriów dla urządzeń mobilnych, a Belkin będzie mógł się skupić na projektowaniu nowych produktów. Dzięki zasobom Foxconn w przyszłości pojawi się więcej akcesoriów, a ich produkcja będzie zdecydowanie szybsza.

Belkin i jego odnogi dalej będą działać pod tą samą nazwą i nie zmieni się również CEO. Nadal będzie nim Mr. Pipkin, który otworzył firmę.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top