foxconn

Foxconn przygotowuje się do premiery serii iPhone 14

W miarę zbliżania się premiery serii iPhone 14 największa fabryka Foxconn Technology Group zaczyna zatrudniać nowych pracowników. Nie jest to w sumie nic nowego. Proces ten odbywa się od lat.

Jak czytamy firma zaczęła zatrudniać nowych pracowników, jednocześnie podnosząc premie do 1345 dolarów (9 000 juanów). Według South China Morning Post pracownicy muszą pozostać w pracy przez co najmniej cztery miesiące, aby otrzymać tę premię. Ogłoszenie o zatrudnieniu zostało ogłoszone w poniedziałek przez Digital Product Business Group firmy Foxconn, która jest odpowiedzialna za produkcję iPhone’ów.

Foxconn przygotowuje się do premiery serii iPhone 14 ciekawostki iPhone 14, Foxconn  W miarę zbliżania się premiery serii iPhone 14 największa fabryka Foxconn Technology Group zaczyna zatrudniać nowych pracowników. Nie jest to w sumie nic nowego. Proces ten odbywa się od lat. iPhone14Pro

Firma zwykle oferuje bonusy każdego lata, aby przyciągnąć nowych pracowników. Fabryka Foxconna w Zhengzhou produkuje 80% iPhone’ów, a letnie zatrudnienie pomaga przygotować się na jesienne premiery nowych iPhone’ów.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top