Foxconn zawiesza montaż iPhone w dwóch fabrykach w Shenzhen ciekawostki Foxconn  Jeden z głównych partnerów produkcyjnych Apple, Foxconn, zawiesił działalność w swoich zakładach w Shenzhen z powodu kwarantanny nałożonej przez chiński rząd w związku ze wzrostem zachorowań na  COVID-19. foxconn

Foxconn zawiesza montaż iPhone w dwóch fabrykach w Shenzhen

Jeden z głównych partnerów produkcyjnych Apple, Foxconn, zawiesił działalność w swoich zakładach w Shenzhen z powodu kwarantanny nałożonej przez chiński rząd w związku ze wzrostem zachorowań na  COVID-19.

Według Bloomberga, Foxconn został zmuszony do zawieszenia działalności w swoich dwóch kampusach w Shenzhen i częściowego przeniesienia produkcji iPhone’a do innych fabryk.

Foxconn zawiesza montaż iPhone w dwóch fabrykach w Shenzhen ciekawostki Foxconn  Jeden z głównych partnerów produkcyjnych Apple, Foxconn, zawiesił działalność w swoich zakładach w Shenzhen z powodu kwarantanny nałożonej przez chiński rząd w związku ze wzrostem zachorowań na  COVID-19. Foxonn.onetech.pl

Chińskie władze nałożyły kolejną kwarantannę po tym, jak 13 marca w Shenzhen zgłoszono ponad 3000 nowych przypadków zakażenia COVID-19. Przewiduje się, że kwarantanna potrwa do 20 marca.

Bloomberg zauważa, że ​​popyt na gadżety o tej porze roku nie jest tak wysoki, jak w okresie świątecznym. Niezależnie od tego przecież, Apple dopiero co zaprezentowało  iPhone’a SE 3. generacji, iPada Air 5 i Mac Studio, których produkcja może być zagrożona.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top