frost

Frost – wyjątkowa, klimatyczna gra logiczna na iPhone i iPad

Istnieje pewien rodzaj gier, które po prostu świetnie wyglądają na ekranie telefonu komórkowego. Frost jest jedną z takich gier. Dlaczego?

Są to gry z przyjemną dla oka grafiką i kojącą ścieżką dźwiękową, takie jak Alto’s Adventure czy Monument Valle. Teraz możesz bezpiecznie dodać do tej listy Frost – nową abstrakcyjną grę dostępną wyłącznie na platformę iOS, w której użytkownik będzie musiał kontrolować losowo poruszające się cząsteczki.

Zadanie gracza w Frost jest dość proste: kontrolując przepływ gwiezdnego pyłu, musi pomóc małym duchom wrócić na ich rodzime planety. Głównym celem jest doprowadzenie cząstek określonego koloru do odpowiedniego punktu na poziomie. Na pierwszych poziomach roje będą podążać wyznaczoną przez ciebie ścieżką, ale w miarę postępów zadanie będzie stopniowo stawało się coraz trudniejsze.

Frost - wyjątkowa, klimatyczna gra logiczna na iPhone i iPad gry-i-aplikacje, ciekawostki   Istnieje pewien rodzaj gier, które po prostu świetnie wyglądają na ekranie telefonu komórkowego. Frost jest jedną z takich gier. Dlaczego? frost game ios 2jpg

Na dalszych poziomach będziesz musiał radzić sobie z niekontrolowanymi rojami. W innych przypadkach, aby uzyskać odpowiedni odcień, będziesz musiał wymieszać cząsteczki o różnych kolorach. Ponadto na drodze pojawiają się rozmaite przeszkody, na przykład gigantyczne promienie światła, które zatrzymują ruch.

Frost - wyjątkowa, klimatyczna gra logiczna na iPhone i iPad gry-i-aplikacje, ciekawostki   Istnieje pewien rodzaj gier, które po prostu świetnie wyglądają na ekranie telefonu komórkowego. Frost jest jedną z takich gier. Dlaczego? frost game ios 1jpg

We Frost nie możesz przeskakiwać poziomów, a jeśli utkniesz na jakimś trudnym poziomie, będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość i próbować dalej. W grze nie ma hardcore’u – tylko relaks i estetyka.

Poniżesz zamieszkamy gameplay na którym możecie zobaczyć opisywaną przez nas grę z bliska. Autorem poniższego nagrania jest użytkownik o nicku App Unwrapper.

Gra jest dostępna w App Store i do pobrania wymaga iPhone’a, iPada lub iPoda touch (6. generacji) z systemem iOS 10.0 lub nowszym. Link do gry znajdziecie – tutaj. Niestety gra nie jest darmowa. Koszt jaki trzeba zapłacić to blisko 30 zł – dokładnie 29,99 zł, ale uważamy, że jest ona warta tej ceny.

Już niebawem polecimy Wam kolejną ciekawą pozycję na iPhone i iPad, także bądźcie czujni! A tym czasem życzymy Wam miłej przyjemnej zabawy! Uruchamiajcie swoje urządzenia i do dzieła!

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top