koronawirus

Fundacja Billa Gatesa pomaga w tworzeniu domowych zestawów testowych na koronawirusa

Zespół projektu koronawirusa finansowany przez Fundację Gates powiedział Seattle Times, że w ciągu najbliższych tygodni rozpocznie wysyłkę domowych zestawów testowych na koronawirusa.

Za pomocą tych testów potencjalni pacjenci w w Seattle w USA będą mogli pobrać próbki i wysłać je do laboratorium na badania. Wyniki będą gotowe w ciągu jednego do dwóch dni.

Fundacja Billa Gatesa pomaga w tworzeniu domowych zestawów testowych na koronawirusa polecane, ciekawostki USA, test na koronawirusa, koronawirus, domowy test na koronawirusa, Bill Gates  Zespół projektu koronawirusa finansowany przez Fundację Gates powiedział Seattle Times, że w ciągu najbliższych tygodni rozpocznie wysyłkę domowych zestawów testowych na koronawirusa. bill

Nowy test pozwoli ludziom pozostać w domu i zmniejszyć prawdopodobieństwo rozprzestrzeniania się koronawirusa podczas wizyty w placówkach medycznych. Według eksperta Scotta Dowella z Fundacji Billa i Melindy Gatesa laboratorium będzie przetwarzać około 400 testów dziennie, ale będzie w stanie analizować tysiące testów dziennie w przyszłości. Pomoże to w dalszym badaniu skali epidemii.

Bardzo fajny pomysł.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top