ios16.1

Funkcja aktywności na żywo będzie dostępna po wydaniu iOS 16.1

Funkcja aktywności na żywo, czyli jedna z nowości w iOS 16 będzie dostępna po wydaniu iOS 16.1. Jest to informacja potwierdzona przez Apple.

Gigant z Cupertino podzielił się już informacjami z programistami i powiedział, że interfejs API ActivityKit jest już dostępny, dzięki czemu programiści mogą zacząć włączać aktywność na żywo w swoich aplikacjach.

Funkcja aktywności na żywo będzie dostępna po wydaniu iOS 16.1 ciekawostki iOS 16.1, aktywnosc na zywo w iOS 16.1  Funkcja aktywności na żywo, czyli jedna z nowości w iOS 16 będzie dostępna po wydaniu iOS 16.1. Jest to informacja potwierdzona przez Apple. ios16beta 4 live

Aktywności na żywo to interaktywne powiadomienia, które pojawiają się na żywo i pozwalają zobaczyć, co się dzieje w czasie rzeczywistym, bezpośrednio na ekranie blokady.

Na przykład, jeśli oglądasz mecz sportowy, możesz zobaczyć zaktualizowany wynik na ekranie blokady, a jeśli czekasz na przejazd Uberem, możesz śledzić, gdzie znajduje się kierowca. Użytkownicy iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max zobaczą również aktywność na żywo w Dynamic Island.

Aplikacje z aktywnościami na żywo można już przesyłać do App Store.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top