Funkcja na którą czekam od dawna już wkrótce pojawi się w Google Maps polecane, ciekawostki wypadek w google maps, kontrola radarowa w goole maps, Google Maps, Apple  Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce Google Maps, czyli mapy Google na iOS i Android otrzymają funkcję, którą znają i zapewne kochają użytkownicy nawigacji Waze. O co chodzi? Mapy1 1300x700

Funkcja na którą czekam od dawna już wkrótce pojawi się w Google Maps

Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce Google Maps, czyli mapy Google na iOS i Android otrzymają funkcję, którą znają i zapewne kochają użytkownicy nawigacji Waze. O co chodzi?

Ta funkcja to możliwość dodawania miejsca o zdarzeniu drogowym, czyli wypadku lub po prostu miejsca w którym znajduje się kontrola drogowa lub radar.

Zobaczcie jak to wygląda na pierwszych screenach.

Funkcja na którą czekam od dawna już wkrótce pojawi się w Google Maps polecane, ciekawostki wypadek w google maps, kontrola radarowa w goole maps, Google Maps, Apple  Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce Google Maps, czyli mapy Google na iOS i Android otrzymają funkcję, którą znają i zapewne kochają użytkownicy nawigacji Waze. O co chodzi? maps

Powiem szczerze, że bardzo bym chciał, aby opcja ta jak najszybciej pojawiła się w aplikacji. Do tej pory musze korzystać podczas jazdy z dwóch aplikacji – Google Maps + Yanosik. Wprowadzenie tej funkcji rozwiąże mój problem.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top