universal

Funkcja Universal Control w końcu dostępna!

Wydane dzisiaj przez Apple wersje beta iPadOS 15.4 i macOS Monterey 12.3 wprowadzają długo przez wszystkich oczekiwana funkcję Universal Control. Co to takiego?

Universal Control to funkcji, która umożliwia sterowanie wieloma komputerami Mac i iPadami za pomocą jednej myszy i klawiatury. Ustawienia nowości są dostępne zarówno na Macu, jak i iPadzie, a funkcja jest domyślnie włączona po aktualizacji do nowych wersji beta.

Funkcja Universal Control w końcu dostępna! ciekawostki Universal Control, macos 12.3, ipados 15.4  Wydane dzisiaj przez Apple wersje beta iPadOS 15.4 i macOS Monterey 12.3 wprowadzają długo przez wszystkich oczekiwana funkcję Universal Control. Co to takiego? universal

Apple zaprezentowało Universal Control w czerwcu na Worldwide Developers Conference i początkowo zapowiedziało, że nowość trafi do systemów jesienią tego roku, ale firma nie była w stanie dotrzymać tego terminu i ostatecznie opóźniła premierę.

Jest to świetna wiadomość!

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry