Funkcja „Używaj Face ID z maseczką” w iOS 15.4 nie pojawi się w starszych iPhone’ach ciekawostki Używaj Face ID z maseczką, jak działa Używaj Face ID z maseczką, iOS 15.4  Pierwsza wersja beta systemu iOS 15.4 zawiera nową funkcję, która umożliwia odblokowanie iPhone'a za pomocą Face ID, nawet jeśli masz założoną maseczkę. maska

Funkcja „Używaj Face ID z maseczką” w iOS 15.4 nie pojawi się w starszych iPhone’ach

Pierwsza wersja beta systemu iOS 15.4 zawiera nową funkcję, która umożliwia odblokowanie iPhone’a za pomocą Face ID, nawet jeśli masz założoną maseczkę.

Niestety zła wiadomość jest taka, że nowość wydaje się działać tylko na urządzeniach od iPhone 12 wzwyż.

Funkcja „Używaj Face ID z maseczką” w iOS 15.4 nie pojawi się w starszych iPhone’ach ciekawostki Używaj Face ID z maseczką, jak działa Używaj Face ID z maseczką, iOS 15.4  Pierwsza wersja beta systemu iOS 15.4 zawiera nową funkcję, która umożliwia odblokowanie iPhone'a za pomocą Face ID, nawet jeśli masz założoną maseczkę. maseczka

Apple wyjaśnia, że ​​funkcja wykrywa unikalne cechy wokół oczu, dzięki czemu może uwierzytelniać użytkowników za pomocą Face ID podczas noszenia maski. Oczywiście jest to bardziej wymagający proces, więc ogranicza się do nowszych modeli.

Na podstawie testów przeprowadzonych przez 9to5mac, funkcja jest dostępna na iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max i iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro i iPhone 13. Pro Max. Jeśli masz starszy model i nie możesz korzystać z tej nowej funkcji, masz inną opcję. W zeszłym roku Apple wprowadził obsługę odblokowywania iPhone’a za pomocą Apple Watch. To oczywiście wymaga posiadania zegarka Apple Watch.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top