Furious, Scorpion Air, Link Me Plus - trzy PowerBanki, które powinien mieć każdy posiadacz iUrządzenia i nie tylko polecane, ciekawostki  Żyjemy w takich czasach, że posiadanie PowerBanka to niemal obowiązek. Obecne smartfony z wielkimi ekranami niestety nie wytrzymują na baterii tyle co dawne Nokie, dlatego bardzo często musimy je doładowywać nawet kilka razy w ciągu jednego dnia. iWalk

Furious, Scorpion Air, Link Me Plus – trzy PowerBanki, które powinien mieć każdy posiadacz iUrządzenia i nie tylko

Żyjemy w takich czasach, że posiadanie PowerBanka to niemal obowiązek. Obecne smartfony z wielkimi ekranami niestety nie wytrzymują na baterii tyle co dawne Nokie, dlatego bardzo często musimy je doładowywać nawet kilka razy w ciągu jednego dnia.

Dlatego dziś chcemy Wam zaprezentować i zarazem polecić trzy PowerBanki firmy iWalk. Dlaczego iWalk? Ponieważ jest to jedna z nielicznych firm, której PowerBanki posiadają certyfikat MFi (Made for iPhone), czyli są w 100% bezpieczne i maksymalnie zgodne ze wszystkimi urządzeniami z nagryzionym jabłkiem.

Powerbank iWalk Link Me Plus 3300

Furious, Scorpion Air, Link Me Plus - trzy PowerBanki, które powinien mieć każdy posiadacz iUrządzenia i nie tylko polecane, ciekawostki  Żyjemy w takich czasach, że posiadanie PowerBanka to niemal obowiązek. Obecne smartfony z wielkimi ekranami niestety nie wytrzymują na baterii tyle co dawne Nokie, dlatego bardzo często musimy je doładowywać nawet kilka razy w ciągu jednego dnia. iwalk1

Pierwszy z trójki to bardzo mały i kompaktowy PowerBank iWalk Link Me Plus 3300. Jest to bateria, która dedykowana jest głównie do smartfonów, czy tabletów. Wszystko dzięki swoim niewielkim rozmiarom.

Pojemność 3300 mAh wystarcza na naładowanie większości modeli iPhone’a do 100%. Zatem po co nosić ze sobą wielki PowerBank o dużej pojemności? Nie ma sensu.

Furious, Scorpion Air, Link Me Plus - trzy PowerBanki, które powinien mieć każdy posiadacz iUrządzenia i nie tylko polecane, ciekawostki  Żyjemy w takich czasach, że posiadanie PowerBanka to niemal obowiązek. Obecne smartfony z wielkimi ekranami niestety nie wytrzymują na baterii tyle co dawne Nokie, dlatego bardzo często musimy je doładowywać nawet kilka razy w ciągu jednego dnia. iwalk2

Dodatkowym plusem jest fakt, że PowerBank nie posiada “dyndającego” kabla. Link Me Plus można wpiąć bezpośrednio do urządzenia, a następnie bez problemu z niego korzystać. Urządzenie dostępne jest w kilku kolorach, więc możecie dobrać je odpowiednio do swojego iPhone?a czy iPada.

Najważniejsze cechy produktu:

 • 1x złącze Lightning służące do ładowania urządzeń
 • 1x wbudowany port Lightning do ładowania PowerBanka
 • Wbudowane diody LED informujące o pojemności PowerBanka
 • Pojemność: 3300 mAh (3.6V/11.88WH Bateria Li-ion)

Więcej na temat urządzenia, a także link do sklepu znajdziecie – tutaj.

Powerbank iWalk Scorpion Air 8000 Wireless

Furious, Scorpion Air, Link Me Plus - trzy PowerBanki, które powinien mieć każdy posiadacz iUrządzenia i nie tylko polecane, ciekawostki  Żyjemy w takich czasach, że posiadanie PowerBanka to niemal obowiązek. Obecne smartfony z wielkimi ekranami niestety nie wytrzymują na baterii tyle co dawne Nokie, dlatego bardzo często musimy je doładowywać nawet kilka razy w ciągu jednego dnia. iwalk3

Drugi z opisywanej przeze mnie trójki to PowerBank iWalk Scorpion Air 8000 Wireless.

To PowerBank, który z wyglądu nie różni się praktycznie niczym od innych PowerBanków dostępnych na rynku. Dlaczego zatem polecamy Wam ten model? Są dwa proste powody. Pierwszy z nich to wbudowane kable – micro USB z nakładką Lightning, USB-C, USB-A. Drugi to opcja bezprzewodowego ładowania, która pozwala zupełnie bez kabli doładować nasze iUrządzenie.

Furious, Scorpion Air, Link Me Plus - trzy PowerBanki, które powinien mieć każdy posiadacz iUrządzenia i nie tylko polecane, ciekawostki  Żyjemy w takich czasach, że posiadanie PowerBanka to niemal obowiązek. Obecne smartfony z wielkimi ekranami niestety nie wytrzymują na baterii tyle co dawne Nokie, dlatego bardzo często musimy je doładowywać nawet kilka razy w ciągu jednego dnia. iwalk4

Oprócz tego PowerBank jest niewiarygodnie cienki – ma tylko 15,1 mm grubości, więc jest niewiele większy od iPhone’a X. Dlatego można wygodnie nosić go w kieszeniach spodni lub nawet w niewielkiej torebce. Urządzenie oczywiście jak i poprzedni model posiada certyfikat MFI.

Najważniejsze funkcje:

 • Bezprzewodowe ładowanie
 • 3 wbudowane kable: USB, USB-C, microUSB z adapterem Lightning
 • Ładowanie PowerBanku za pomocą przewodu Lightning oraz USB-C
 • Ładowanie aż trzech urządzeń jednocześnie
 • Niezwykle lekka, kompaktowa obudowa
 • Bateria: 8000mAh Li-Polymer 29.6WH

Więcej na temat urządzenia, a także link do sklepu znajdziecie – tutaj.

iWalk Furious 20000P

Furious, Scorpion Air, Link Me Plus - trzy PowerBanki, które powinien mieć każdy posiadacz iUrządzenia i nie tylko polecane, ciekawostki  Żyjemy w takich czasach, że posiadanie PowerBanka to niemal obowiązek. Obecne smartfony z wielkimi ekranami niestety nie wytrzymują na baterii tyle co dawne Nokie, dlatego bardzo często musimy je doładowywać nawet kilka razy w ciągu jednego dnia. iwalk5

Trzeci to PowerBank iWalk Furious 20000P, który przyznaczony jest głównie do ładowania komputerów z nadgryzionym jabłkiem.

Niewyobrażalna moc, ogromna pojemność, najlepsze wykonanie, nieznane dotąd możliwości ? to tylko kilka zalet iWalk Furious 20000P

Furious, Scorpion Air, Link Me Plus - trzy PowerBanki, które powinien mieć każdy posiadacz iUrządzenia i nie tylko polecane, ciekawostki  Żyjemy w takich czasach, że posiadanie PowerBanka to niemal obowiązek. Obecne smartfony z wielkimi ekranami niestety nie wytrzymują na baterii tyle co dawne Nokie, dlatego bardzo często musimy je doładowywać nawet kilka razy w ciągu jednego dnia. iwalk6

Forious to najmocniejszy PowerBank w ofercie iWalk. Dzięki pojemności 20000 mAh możliwe jest bezproblemowe wielokrotne naładowanie iPhone’a, MacBooka czy iPada.

Dzięki złączu USB-C PD OUT bez najmniejszego problemu za pomocą tego PowerBanka naładujecie swojego MacBooka, MacBooka Pro 13″ a nawet MacBooka 15″. iWalk Furious posiada również USB QC 3.0, które jest w stanie zasilać urządzenia z mocą aż 18W.

Najważniejsze funkcje:

 • Krótki czas ładowania urządzenia – 3,5h
 • Możliwość ładowania MacBooka 12″, MacBooka Pro 13″/15″,
 • MacBooka Air Retina (2018)
 • Ekskluzywne i wytrzymałe wykończenie
 • Bezpieczeństwo – 10 inteligentnych zabezpieczeń zadba o Twojego iPhone’a, iPada oraz MacBooka
 • Bateria: 20000mAh Li-ion 74WH

Więcej na temat urządzenia, a także link do sklepu znajdziecie – tutaj.

Podsumowanie

Zatem jeśli potrzebujecie PowerBanka, który jest w 100% kompatybilny z urządzeniami Apple i do tego jest naprawdę perfekcyjnie wykonany to z czystym sumieniem polecamy Wam opisywane przez nas powyżej urządzenia. Sami od kilku lat korzystamy z urządzeń iWalk i jak do tej pory nie mieliśmy z nimi żadnych nawet najmniejszych problemów.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top